Száműzött vagy? Kitaszított az élet? Még az anyád sem szeret, nem, hogy az adminok? Fogjunk össze és játsszunk együtt!

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share | 

Eliot kikötője

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Nilela
Admin

Hozzászólások száma : 68

TémanyitásTárgy: Eliot kikötője   Vas. Jan. 28, 2018 2:38 pm

First topic message reminder :

A kikötőben mindig nagy a sürgés-forgás. Itt az utasszállító hajótól, a rakodóhajóig minden megtalálható és ha nem a hajókürtök, vagy a cipekedő emberek törik meg a csendet, akkor a vijjogó sirályok tesznek arról, hogy nehogy nyugalom legyen.

A hozzászólást Nilela összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Jan. 31, 2018 10:59 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

SzerzőÜzenet
Niku Otoko

Hozzászólások száma : 65

TémanyitásTárgy: Re: Eliot kikötője   Szer. Jan. 31, 2018 9:05 am

Megpróbáltam befolyásoló képességemet használni rajtuk és mázlimra sikerült őket teljesen kiiktatni. A palotához közelebb érve, egyszer csak elfogyott a víz. Valami varázs burok vehette körbe az épületet, hiszen ott már két lábra tudtam állni és mivel elfogyott a kis palackomból a levegő, muszáj voltam levenni magamról. - Itt van levegő! - szippantotta egy nagyot, és közben kicsit megráztam magam, hiszen a ruhám csurom vizes lett. Egy pár perc után settenkedtem be a kastélyba. Még mindig csöpögött a ruhámról a víz, de ez sem érdekelt. Lázasan kerestem Briellet, szobáról szobára jártam, amikor megütötte a hangja a fülemet. Egy ajtó mögül hallottam, és szorosan állva az ajtóhoz hallgatóztam mi folyik oda bent. Hallottam, ahogy Brielle mérgesen szólal fel, hogy senki ne nyúljon a hajához. Csak mosolyogtam ezen, hiszen nagyon jól tudtam milyen kis érzékeny a hajára.
Suijin

Hozzászólások száma : 69

TémanyitásTárgy: Re: Eliot kikötője   Szer. Jan. 31, 2018 10:10 am

Kényelmesen üldögéltem a székemben, ám egy idő után ez az üldögélés unalmassá vált. Merre van már az a lány? Kezdtem bele az idegeskedésbe. - Heul! Parancsoltam az egyik szolgámra. - Menj és nézd meg, hogy mi tart ilyen sokáig! Már rég készen kéne lennie a lánynak! - csaptam mérgesen az asztalra. Rákönyököltem az asztalra és unottan bámultam az ajtót, hogy végre belépjen a lány rajta és végre szórakoztasson engem. Hiszen remek szórakozást nyújtott számomra, ezzel a stílusával.
Brielle

Hozzászólások száma : 98

TémanyitásTárgy: Re: Eliot kikötője   Szer. Jan. 31, 2018 11:46 am

A hölgyek, miután kb. minden rongyot rám aggattak a kastélyban, kikísértek a férfihez. A "kísértek" egy elég enyhe szó, körbeálltak és fenyegetően tologattak. Az ebédlő terem hatalmas volt, tele nagy ablakokkal a tengerre. Mindenhol márványból készült oszlopok, boltívek, arany és kék díszítéssel. Az asztal szintén márványból készült, bár a Földön ilyet eddig még nem láttam.
A székek mind túl nagyok voltak egy halandó embernek, bár én még szerencsére felértem az asztalt. Elmosolyodtam, amikor eszembe jutott, hogy vajon a kis hölgyek, hogy esznek itt. A férfi láthatóan elégedett volt a látvánnyal, ugyanis gőgösen elmosolyodott és intett az embereinek, hogy tálalják a vacsorát. Elkapott a hányinger.
Rengeteg szolga tűnt fel az ajtó mögött, hordták be egymás után a hatalmas tálcákat. Pillanatok alatt úgy megpakolták az asztalt, hogy szinte nem is láttam a velem szemben ülő férfit.
Niku Otoko

TémanyitásTárgy: Re: Eliot kikötője   Csüt. Feb. 01, 2018 8:54 pm

Mikor meghallottam, hogy valaki jön az egyik ablaknál lévő hatalmas függöny mögé bújtam és onnan figyeltem az eseményeket. Már amennyire tudtam. Kicsit meglepődtem, amikor megláttam Briellet abba a díszes ruhába. Egész jól áll neki. Miket nem mondok... Ráztam meg a fejemet és miután tisztább lett a levegő, utánuk settenkedtem. Egy nagy boltívhez értem és benézve láttam azt az istent és Briellet egy hatalmas asztalnál ülni. Elkezdtem gondolkodni, hogy most mit is csináljak, hogy tudnám Briellet kimenteni innen. Kicsit belehallgattam a beszélgetésükbe és alig bírtam tiszta fejjel gondolkodni. Ez az isten nagyon felhúz ezzel, ahogy Briellel bánik.
Suijin

TémanyitásTárgy: Re: Eliot kikötője   Csüt. Feb. 01, 2018 9:17 pm

Végre valahára meg is érkeztek a lánnyal. - Sokáig tartott! - néztem szigorúan a hölgyekre. - Foglalj helyet! - mutattam a hozzám közelebb székre, s közben végig mértem a lányt. Tetszetős! Vigyorodtam el és így követtem végig, ahogy az apró termet leül a hatalmas székre. Csak biccentettem a fejemmel a hölgyeknek, és ők már a töbi szolgával együtt hozták a fenségesebbnél fenségesebb ételeket. - Válogass kedves! - mutattam a tálakra, s közben zenét kértem. - Szórakoztassatok! - tapsoltam egyet és a szolgák hársfán és fuvolán kezdtek el játszani egy lágyabb dallamot. - Jó újra itt lenni! - mosolyodtam el lágyan. - Nos, ízlik az étel? - kérdeztem meg a lányt.
Brielle

TémanyitásTárgy: Re: Eliot kikötője   Csüt. Feb. 01, 2018 9:52 pm

Piszkálgattam az ételt magam előtt. Különböző húsok, halak voltak felszolgálva. Kár, hogy az egész családom vegán. Gondoltam kivételesen jó kislány leszek, pár zöldséget szedtem a tányéromra és unott mozdulatokkal csócsálni kezdtem őket.
-Öhm ja. -vetettem oda a férfinak, akit még mindig eltakart egy hatalmas comb. Hogy milyen állaté lehet, azt jobb, ha nem tudom...
Amikor megszólalt a zene, a lelkem elcsendesedett. A hárfa hangját különösen szeretem, csak becsuktam a szemem és élveztem a zenét. Legalább valami jó is történik velem ezen a rémes helyen. Az első szám lecsengett, én pedig mint egy örömteli kisgyerek, megtapsoltam az előadókat.
-Nos. -fordultam az asztal túloldala felé. -Nagyon érdekes volt ez az egész meg minden, de nekem mennem kell. -lehuppantam a márványpadlóra, a cipőm koppanása visszhangzott a teremben.
Niku Otoko

TémanyitásTárgy: Re: Eliot kikötője   Szomb. Feb. 03, 2018 11:54 am

Reménykedtem abban, hogy a lány végre sikeresen ki jut a helyiségből, de sajnos ezt nem hagyta az az Isten annyiba. - Franc! - mérgelődtem halkan, majd gondolkodásba kezdtem. Az egyik szolga tartott épp arra, akit elkaptam és szépen a hatásom alá vontam. - Jól figyelj rám! Menj be és hozd ki Briellet egy jó kifogással! - parancsoltam rá. - Várj! A jó kifogás az legyen az, hogy leette magát és át kell öltöztetni! És ide hozd! Hozzám! - találtam ki egy hirtelen dolgot és szépen útjára is bocsájtottam a hölgyet. Remélem sikerrel jár.
Suijin

TémanyitásTárgy: Re: Eliot kikötője   Szomb. Feb. 03, 2018 2:58 pm

- Ki mondta, hogy elmehetsz? - néztem a lányra szigorúan, s közben a fejemmel intettem, hogy vigyék el a maradék étket. - ülj vissza míg megteheted! - parancsoltam rá, ám ekkor az egyik szolga lépett hozzám és megjegyezte, hogy ilyen koszos ruhába, hogy engedhetem meg, hogy leüljön. - Igaz! - bólintottam, hiszen tiszteltem az istenek törvényeit és az asztalhoz csak tiszta ruhában ülhet le bárki is az illető. - Ti emberek... Ennyire nehezetekre esik betalálni a szátokba? - néztem lenézően a lányra, majd hagytam, hogy kivezesse a szolga a lányt.
Brielle

TémanyitásTárgy: Re: Eliot kikötője   Szomb. Feb. 03, 2018 6:34 pm

Már éppen nyitottam volna a számat, hogy sértések sorozata hagyja el, de akkor egy szolgáló közbelépett. Milyen rendes tőle, hogy segíteni akar. Biztosan érzi, hogy az uralkodója elveti a sulykot... Amikor kikísért az étkezőből, végig azon gondolkodtam, hogy beintek a férfinak, de lehet, hogy hiányozna az a középső ujj.
A folyosón megláttam Nikut és azonnal a nyakába ugrottam.
-Hát Te, hogy kerülsz ide?! Mindegy is, csak tűnjünk el innen. -sóhajtottam és még szorosabban magamhoz húztam. A karjaiban mindig biztonságban éreztem magam. Lassan elengedtem és a szemébe néztem:
-Remélem van valami terved.
Őszintén meglepődtem, amikor Niku kész tervvel állt elő: mivel szinte minden szolgáló a király parancsait leste, eléggé üresen maradt a kastély többi része. Csak az őrökkel kéne kezdeni valamit.
Niku Otoko

TémanyitásTárgy: Re: Eliot kikötője   Vas. Feb. 04, 2018 8:36 pm

Mikor megláttam Briellet, akaratlanul is elmosolyodtam. - Csinos vagy! - jegyeztem meg és a terves kérdésére bólintottam. - Tudhatnád, hogy mindig van tervem! - mondtam magabiztosan és elmondtam a kis tervemet. Kisurrantunk a kastélyból. - Szóval, ahogy megbeszéltük! Mivel a lélekenergiámnak kapcsolódnia kell hozzá, így csak akkor tudok neked is ilyen maszkot csinálni, ha valamimet megfogod! - mondtam neki és átöleltem, közben pedig az őröket, pont úgy, mint amikor ide jöttem, elkábítottam. Szorosan tartva magam mellett a lányt úsztam a felszín felé. Mikor felbuktunk a kis maszk, mint egy buborék pukkant szét. A parthoz úsztam és szépen a mólóra kiemeltem Briellet, aztán én is kimásztam. - Nem fázol? - kérdeztem meg aggódva, hiszen csurom víz volt. - Ha akarod nézzünk neked valami ruhát! Kifizetem! - jelentettem ki.
Brielle

TémanyitásTárgy: Re: Eliot kikötője   Hétf. Feb. 05, 2018 8:35 pm

Mielőtt a kijárat felé vettük volna az irányt, ledobáltam magamról a kilós ékszereket és lehámoztam a fehér tógát. Alatta szerencsére viseltem az eddigi göncöm.
Kissé elpirulva átöleltem Nikut, és csodálkozva pillantottam körbe a tenger fenekén. Csodálatos volt így úszni, kár, hogy nincs elég időnk megcsodálni minden korallzátonyt. A felszínre érve kissé megkönnyebbültem, hogy újra biztos talaj van a lábam alatt.
-Dehogy, hamar megszáradnak.. -sóhajtottam és kicsavartam a pulcsimat. -Tűnjünk el a kikötőből, nem akarom, hogy ez az eszement megtaláljon minket... -pillantottam gondterhelten a vízre. Megfogtam Niku kezét és magammal húztam, nehogy meggondolja magát. A folyóparti sétány felé tartottunk, bár egyenlőre nem akartam hazamenni. Főleg csuromvizesen...
Niku Otoko

TémanyitásTárgy: Re: Eliot kikötője   Pént. Feb. 09, 2018 10:36 am

Válaszára csak nagyot sóhajtottam. Ez a lány tönkre tesz. – Szüleid tudják amúgy, hogy itt vagy? – kérdeztem meg szigorúan tőle, hiszen csak aggódtam érte még mindig. Olyan ő nekem, mint a húgom. – Olyan felelőtlen tudsz lenni te lány! – emeltem kezemet a fejére és szemeibe néztem. – Akarsz egyet sétálni? – mosolyodtam el. – Gyere, tudok egy jó helyet, ahol elmondhatod azt, ami a szívedet nyomja. – fogtam meg a kezét, pont úgy, mint régen, amikor még a kis keze alig érte körbe a kisujjamat. Azóta mennyi idő telt el és hihetetlen, hogy most már itt áll előttem, mint egy felnőtt nő. Nevettem el magamat. Dehogy felnőtt, sőt még annyira távol áll tőle, és remélem nem is fog egyhamar felnőtt lenni. Mosolyogtam rá és elindultunk a Folyóparti sétány felé.
                              (Zárva)
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Eliot kikötője   

Eliot kikötője
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2