Bannoltak Szerepjátéka
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Száműzött vagy? Kitaszított az élet? Még az anyád sem szeret, nem, hogy az adminok? Fogjunk össze és játsszunk együtt!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Folyóparti sétány

Go down 
3 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Nilela
Admin
Nilela


Hozzászólások száma : 76
Join date : 2018. Jan. 27.

Folyóparti sétány - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Folyóparti sétány   Folyóparti sétány - Page 2 EmptyVas. Jan. 28, 2018 2:49 pm

First topic message reminder :

Folyóparti sétány - Page 2 Rakpar11

Ha pár percnyi csendre vágysz és kicsit messzebbről kémlelnéd a várost, a Folyóparti sétány a te helyed. Hallgatni a víz csobogását, vagy csak nézni az éjjeli fényeket ahogy visszatükröződnek a vízen, varázslatos élmény. A folyó mentén van egy apró park is, ahol talán még egy fagyi árus is megbújik valahol.
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Brielle

Brielle


Hozzászólások száma : 137
Join date : 2018. Jan. 28.

Folyóparti sétány - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyóparti sétány   Folyóparti sétány - Page 2 EmptyHétf. Márc. 05, 2018 3:28 pm

-Tudom, hogy soha nem tudnál bántani. -ezt őszintén így is gondoltam. -Jól hangzik! -bólintottam, majd játékosan meglöktem a vállát.
Csendben lépkedtünk egymás mellett, egyikünk sem akart megszólalni. Vagy nem tudott.
Kezdett beesteledni, a nap játékosan elbújt a folyó mellett húzódó épületek mögött, arany csíkokat húzva maga után a kék égbolton.
-Mikor találkozunk újra? -kérdeztem mosolyogva Niku-ra. Tudtam, hogy a tanulmányaim is fontosak, de legszívesebben minden időt vele töltenék. Tőle sokkal többet tanulok, mint bárhol máshol.
Vissza az elejére Go down
Niku Otoko

Niku Otoko


Hozzászólások száma : 71
Join date : 2018. Jan. 29.

Folyóparti sétány - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyóparti sétány   Folyóparti sétány - Page 2 EmptyHétf. Márc. 05, 2018 4:19 pm

Váll lökésére csak lágyan tekintettem rá és megnyugodtam a mosolyát látva. Imádtam, ha mosolyog, mert akkor olyan jó érzés öntött el. Lassan bújt el a Nap előlünk, mi pedig még mindig még csak a folyó partnál voltunk. Ki tudja miért, de véleményem szerint roppantul lassan haladtunk. A csendet, Brielle kérdése űzte el. - Remek kérdés! - vakartam meg a fejemet, hiszen én se tudtam, hogy mikor lesz megint szabad napom. - Figyelj, majd megbeszéljük! Maximum, ha nagyon hiányzom, akkor eljössz hozzám, de csak késő délután leszek otthon. - simogattam meg a fejét.
Vissza az elejére Go down
Brielle

Brielle


Hozzászólások száma : 137
Join date : 2018. Jan. 28.

Folyóparti sétány - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyóparti sétány   Folyóparti sétány - Page 2 EmptyHétf. Márc. 05, 2018 6:47 pm

-Rendben. -bólintottam és belesimultam a fejsimogatásba. Bár ettől mindig kislánynak éreztem magam, azért jól esett az érintése.
Mostanában sokszor eszembe szokott jutni a találkozásunk napja. Bár kislány voltam még, néhány jelenet eléggé határozottan beleégett az agyamba. Régebben sokat kértem Nikut, hogy meséljen róla, de egy ideje már nem került szóba. Neki nem jutott eszébe szerintem, én meg... igen csak zárkózott lettem mostanában. Mégis mindig pontosan tudja, hogy mire gondolok.
Bár elég lassan haladtunk, azért elértük az erdő szélét, innen pedig már vehetjük úgy, hogy hazaértem. Anya egyből megérzi, ha belépek az erdőbe, az az Ő területe. Apa pedig... nos, csodálkoznék, ha nem lesne valamelyik bokorból.
Vissza az elejére Go down
Niku Otoko

Niku Otoko


Hozzászólások száma : 71
Join date : 2018. Jan. 29.

Folyóparti sétány - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyóparti sétány   Folyóparti sétány - Page 2 EmptySzer. Márc. 07, 2018 7:31 pm

Oda értünk hát az erdőhöz. Csak megsimogattam a fejét, mint általában mindig. - Vigyázz magadra! - néztem körül még egyszer, hogy biztos, ami biztos egyedül vagyunk-e. Nem is értem magamat miért vigyázok ennyire rá, hiszen már szinte felnőtt. Megdörzsöltem a homlokomat és egy nagy levegőt fújtam ki. - Na, majd találkozunk! Légy jó! - mosolyodtam el, majd a zsebembe túrva elővettem a pipámat és megtömtem azt. Szépen megvártam míg haza indul, s csak ezek után indultam én is az utamra.
(Zárva)
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Folyóparti sétány - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyóparti sétány   Folyóparti sétány - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Folyóparti sétány
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bannoltak Szerepjátéka :: Játéktér :: Helyszínek :: Belváros-
Ugrás: