Bannoltak Szerepjátéka
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Száműzött vagy? Kitaszított az élet? Még az anyád sem szeret, nem, hogy az adminok? Fogjunk össze és játsszunk együtt!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Sziklatorony-öböl

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Nilela
Admin
Nilela


Hozzászólások száma : 76
Join date : 2018. Jan. 27.

Sziklatorony-öböl Empty
TémanyitásTárgy: Sziklatorony-öböl   Sziklatorony-öböl EmptyVas. Jan. 28, 2018 9:49 pm

Sziklatorony-öböl Kaival10

A Sziklatorony-öböl rengeteg szórakozást nyújthat az arra tévedőknek: pihenés a tengerparton, lubickolás az öbölben, vagy a vállalkozó szelleműeknek: a sziklatornyokat összekötő hosszú híd egy akadálypálya. Aki elsőként ér a célba, az nyer.
Vissza az elejére Go down
Brielle

Brielle


Hozzászólások száma : 137
Join date : 2018. Jan. 28.

Sziklatorony-öböl Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklatorony-öböl   Sziklatorony-öböl EmptyKedd Jan. 30, 2018 9:49 pm

Túl nagy volt az áramlat, a légmozgás.. szinte majdnem elsodort. A tenger hullámzó kedvében volt. Kitámolyogtam a partra, éreztem, ahogy belesüppedek a homokba. A hajamba belekapott a szél, a sós tenger illata beleúszott az orromba.
Néha kell egy kis magány... el kell távolodnom a szüleimtől. Meg az erdőtől...
Reggel amikor felkeltem, Anyát sehol nem találtam, Apa pedig még mindig aludt, úgyhogy csendben kilopakodtam. Remélem nem veszik észre, hogy eljöttem.
Leültem a homokban és becsuktam a szememet.
Vissza az elejére Go down
Sophia

Sophia


Hozzászólások száma : 78
Join date : 2018. Jan. 28.

Sziklatorony-öböl Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklatorony-öböl   Sziklatorony-öböl EmptyKedd Jan. 30, 2018 10:34 pm

Már órák óta ültem a hatalmas szikla tetején amit hajnalban kezdtem megmászni. Valamiért úgy éreztem ez egy apró cél nekem. Hamarabb megmásztam, mint gondoltam és itt ücsörgök egy ideje. A meleg szél simogatja az arcom, belelélegszem, magával hordozza a víz illatát.
Mindig is látni akartam a tengert, mindig vágytam a víz után. Láttam festményeket róla, olvastam, de semmi sem fogható ehhez az érzéshez. Most először érzem hogy ezt az érzést nem lehet kifejezni.
Egy kék szempár ugrott be a tájról, a víz iszonyat tiszta kékéről. Egy olyan szempár amit többet láttam, mint bárki másét, aki fontos volt nekem és ezért hagytuk el egymást. Mindig eszembe jut, hisz miatta vagyok itt. Remélem ő is most jó helyen van.
Felállok, a peremhez lépek és ledobom a vízbe a virágot amit az imént téptem. Amikor megfordulok, jön egy nagy széllökés és én nem tudom egyensúlyban tartani magam. Pánik tör ki rajtam, ahogy távolodik tőlem a kis szikla amin ültem, a virágok. Zuhantam lefelé, és csak reméltem, hogy elég mély a víz ahhoz hogy kiússzak, addigis csak a szempárt láttam, semmi mást. És az eget.
Vissza az elejére Go down
Brielle

Brielle


Hozzászólások száma : 137
Join date : 2018. Jan. 28.

Sziklatorony-öböl Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklatorony-öböl   Sziklatorony-öböl EmptyKedd Jan. 30, 2018 10:45 pm

Lassan lélegeztem, teljesen magamba szívva a tenger sós aromáját. Különleges orrom volt, minden illat elkülönült a fejemben, így szeretek időt szánni a megtisztulásra.
Az agyam viszont nem nyugszik, egyszer csak fura illatot sodor elém a szél: rózsa. Még hozzá friss rózsa, a vágott fajta... amelyikkel a szerelmes férfi lepi meg szíve választottját. Csukott szemmel ülök tovább és nagyot szippantok a levegőbe. Az illat egyre édesebbé válik.
Amikor kinyitom a szemem, a legnagyobb meglepetésemre a velem szemközt lévő szikláról zuhan egy lány a vízbe. Ahogy megpillantottam, tudtam, hogy az Ő illatát éreztem. Sötét haj, zöld szempár.
A sziklák körül elég sekély a víz, hogy ki tudjon úszni, de ahhoz is elég mély, hogy túlélje az esést. Lassan felkelek, fehér ruhámat meglobogtatja a szél, majd végigkúszik a vállamon és megcsiklandozza a szőke tincseimet.
Vissza az elejére Go down
Sophia

Sophia


Hozzászólások száma : 78
Join date : 2018. Jan. 28.

Sziklatorony-öböl Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklatorony-öböl   Sziklatorony-öböl EmptySzer. Jan. 31, 2018 7:19 am

Keményen csapódtam a vízbe, nem volt olyan puha, mint amilyenre számítottam. A víz hideg volt és mély, aminek örültem. Amikor alámerültem, és a fények megcsillatak a felszínén... ahhoz foghatót sosem láttam. A pillanatot lefényképeztem az agyammal, ha esetleg valami gyönyörűre akarnék emlékezni, ez jusson eszembe.
Nagy levegőt vettem amikor a felszínre értem és elkezdtem úszni. Öt-hat perc múlva már le tudtam tenni a lábam de még mindig sok volt a partig. Leheveredtem a homokba, nagyokat lélegeztem, hogy lassuljon a pulzusom.
Vissza az elejére Go down
Brielle

Brielle


Hozzászólások száma : 137
Join date : 2018. Jan. 28.

Sziklatorony-öböl Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklatorony-öböl   Sziklatorony-öböl EmptySzer. Jan. 31, 2018 8:05 am

Nagy csobbanással zuhant a vízbe. Miután alámerült, hamar ki is úszott.. vagy inkább kidőlt a partra. Én még mindig ott ácsorogtam, a szél kezdett enyhülni és átvette a helyét a cirógató napsugár. Odasétáltam a lányhoz, bár eléggé riadtnak tűnt így is, nem akartam jobban ráijeszteni. Megálltam felette, pont úgy, hogy eltakarjam a napot az arca elől.
-Öhm.. minden rendben? -néztem rá, nagyokat pislogva. Ilyen közelről már abszolút biztos voltam benne, hogy Tőle jött a rózsa illat.
Vissza az elejére Go down
Sophia

Sophia


Hozzászólások száma : 78
Join date : 2018. Jan. 28.

Sziklatorony-öböl Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklatorony-öböl   Sziklatorony-öböl EmptySzer. Jan. 31, 2018 8:43 am

A nap kegyetlenül tűzött, amikor egyszer csak valami eltakarta. Amikor kinyitottam a szemem, láttam hogy valaki, olyan volt mint egy angyal.
- Igen, csak.. leestem - mondtam szándékosan nem lihegve. Eszembe jutott, hogy valószínűleg látta a jelenetet. Nagyon hülyen kezdtem érezni magam.
- Sophia vagyok. Téged hogy hívnak? - kérdezem, és felülök, felhúzom a lábaim a tegnerrel szembe, és remélem hogy a lány leül mellém.
Vissza az elejére Go down
Brielle

Brielle


Hozzászólások száma : 137
Join date : 2018. Jan. 28.

Sziklatorony-öböl Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklatorony-öböl   Sziklatorony-öböl EmptySzer. Jan. 31, 2018 11:33 am

A lány csak pihegett a homokban. A hangomra összerezzent. Egyenesen rám meredt, aztán felült a homokban.
-Azt láttam. -erre muszáj volt elmosolyodnom. Behajtogattam magam alá a szoknyámat és leültem Sophia mellé. -Brielle vagyok. Hogy kerülsz ide? Gyakran járkálsz ide sziklaugrósdit játszani? -próbáltam vicces lenni, de nem sikerült. Inkább a homokot piszkálgattam. -Azt hiszem a táskámban van egy váltóruha. Kéred? Csak amíg a tiéd megszárad, tudod.
Vissza az elejére Go down
Sophia

Sophia


Hozzászólások száma : 78
Join date : 2018. Jan. 28.

Sziklatorony-öböl Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklatorony-öböl   Sziklatorony-öböl EmptySzer. Jan. 31, 2018 12:18 pm

Rámosolyogtam a kedves ajánlattól.
- Köszi Brielle, de nincs rá szükségem. A nap majd megszárít. -feleltem, a másik kérdésre nem akartam elmondani egész életem történetét. - Csak úgy járom a világot, őszintén. Talán veszek egy házat magamnak a szigeten, vagy a belvárosban. - Nem szándékoztam visszameni a külvárosba, mégha messze is megyek a várostól ahonnan jöttem. - És te? Itt laksz a part közelébe?
Vissza az elejére Go down
Brielle

Brielle


Hozzászólások száma : 137
Join date : 2018. Jan. 28.

Sziklatorony-öböl Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklatorony-öböl   Sziklatorony-öböl EmptySzer. Jan. 31, 2018 12:59 pm

-Egyáltalán nem. Sajnos. -néztem vágyakozva a vízre. Milyen csodálatos lenne itt lakni. Persze, mi is a tenger mellett lakunk... de az nem a homokos tengerpart. Felcsillant a szemem, amikor Sophie az utazást emlegette.
-Hú, az csodálatos lehet. Biztosan sok érdekes dolgot láttál már. Honnan jöttél? -fordultam felé kíváncsian. Engem maximum a külvárosig engedtek a szüleim idáig. És ha Te vagy az egyetlen akinek nincs szárnya a családban, akkor megszívtad.
Vissza az elejére Go down
Sophia

Sophia


Hozzászólások száma : 78
Join date : 2018. Jan. 28.

Sziklatorony-öböl Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklatorony-öböl   Sziklatorony-öböl EmptyCsüt. Feb. 01, 2018 9:35 pm

Ez felkeltette a figyelmem és arra gondoltam, milyen érdekes lehet ez a lány, aki csak úgy mellém ült.
- Hogy érte.. - nem tudtam belejezni a mondatom, egyszercsak egy golyó találta el a vállam. És mégegy érkezett. - Brie.. víz! - mutattam a tenger felé, hogy ha lemerül nem tudják bántani. A fájdalom elhomályosítja a gondolataim. Patakokban folynak a könnyeim, égető és tehetetlenül szúró érzés terjedt a mellkasomon végig. Úgy érzem meghalok, elvérzem itt és most.
Amint elterülök, nem jön több golyó. Alig kapok levegőt, a könnyem a fülembe folyik. Elzáródnak a légútjaim, nem tudok lélegezni, csak amennyire muszáj.
Vissza az elejére Go down
Brielle

Brielle


Hozzászólások száma : 137
Join date : 2018. Jan. 28.

Sziklatorony-öböl Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklatorony-öböl   Sziklatorony-öböl EmptyCsüt. Feb. 01, 2018 10:03 pm

Kíváncsian hallgattam amit Sophie mondott, amikor felszisszent. A repülő golyót alig vettem észre, olyan gyorsan érkezett. Körbekémleltem, de a tettes szinte másodpercek alatt eltűnhetett a helyszínről.
-Lélegezz. -suttogom Sophianak.
Igazából fogalmam sincs mit mondjak, soha nem lőttek még le mellettem embert... Az egyértelmű, hogy itt semmiképp sem maradhatunk. Orvos kell neki. Anya meg tudná gyógyítani, de túl messze van... na meg ezek után szerintem az utcára sem engednének ki... nem. Ezt egyedül kell megoldanom.
-Itt nem maradhatunk, orvos kell neked. -nézek a lányra, de kerülöm a szemkontaktust. Nem bírom a fájdalom látványát. Óvatosan a karomba veszem, igazából meglepődök rajta, hogy mennyire könnyű. A szigeten pár kilométerrel arrébb van egy kastély: Saphire hercegnő kastélya. Apa ismerte a családját, száz évre visszamenőleg... Talán ők segítenek nekünk.
Sophieval a karomban, nagy léptekkel indulok neki a homokos partnak, remélem az erőm kitart odáig.
(ZÁRVA)
Vissza az elejére Go down
Caeryna

Caeryna


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2018. Jan. 31.

Sziklatorony-öböl Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklatorony-öböl   Sziklatorony-öböl EmptyHétf. Jan. 04, 2021 10:24 pm

Morcosan lépkedek mezítláb a homokos, süllyedő talajon. Terveztem ezt az utazást több, mint egy évtizede, vártam Electis karpántjának fellbukkanását, elvileg nyomára akadhatnék a testvéremnek vele, de nem hiszek benne. Chhh... Nem hasznos segítség, megszerzem, s tovább kell adnom, hogy megkapjam Anewis varázsharangját, és így tovább, és így tovább... Így érhetne el célomat.
Szétnézek, s lágyan elmosolyodom.
- Gyönyörű lehet itt este... - hátamat finoman megüti a hegedűm tokja, mire az a meleg miatt a bőrömhöz akarna tapadni, ugyanekkor érkezik egy hűvös fuvallat, ami fellebbenti oldalt magasan felvágott szoknyámat, s bekuszik a laza felsőm alá. Megkönnyebbülten teszem egyik kezemet kecsesen homlokomra, s onnan hátra simítóm a hajamat, mire az a gyenge szellő miatt ezüst folyamként úszik, épp csak víz nélkül, a levegőben.
Vissza az elejére Go down
Shujin Hito

Shujin Hito


Hozzászólások száma : 38
Join date : 2018. Feb. 02.

Sziklatorony-öböl Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklatorony-öböl   Sziklatorony-öböl EmptyHétf. Jan. 04, 2021 11:57 pm

Páncélomat kénytelen voltam Orfeusz hátára helyezni, hiszen ebben a hőségben kibírhatatlan a páncél alatt. A lány, akit a császár bízott rám, könyedden sétált előttem. Irigylésre méltó a könnyed életstílusa és bátorsága. Kitudja miért is segít a császárnak megszerezni Electis karpántját, talán nem tudja, hogy ezzel mekkora erőt ad annak a kuraf.... férfinek a kezébe. Kínzó ez az érzés, hogy sehogy se sérthetem meg őt, se fizikailag, se lelkileg, de még a gondolataimban sem. Utálatos ez az átok, vagy mi. Nagyot sóhajtok, majd a lány feltevésére válaszolok. - Biztos! - rázom meg a fejemet, az álmodozó lánykán. A napra tekintek fel, az állásából arra következtetek, hogy már bőven elmúlt dél, olyan egy óra körül lehet. A legnagyobb hőségbe botorkálunk a tengerparton, könnyen kapp ilyenkor az ember hőgutát, vagy napszúrást. - Van kalapja? - kérdem meg a lányt. - A nap túl magasan áll, ha így folytatjuk a céltalan lézengést, könnyen kaphat egy enyhe napszúrást, ezzel hátraltatva a kutatást. Ha nincs kalapja, akkor is megkéne állnunk és inkább a délutáni órákban kéne folytatnunk tovább utunkat. Addig is kereshetnénk egy hűvösebb helyet, ahol kicsit meghúzhatjuk magunkat, és ha már úgy is kíváncsi rá, milyen a hely éjszaka, akár egész éjjel is folytathatjuk a gyalogtúránkat.
Vissza az elejére Go down
Caeryna

Caeryna


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2018. Jan. 31.

Sziklatorony-öböl Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklatorony-öböl   Sziklatorony-öböl EmptyKedd Jan. 05, 2021 4:18 am

Felnevetek magázo hangjára, majd rápillantok, miközben megfordulok s úgy nevetek rá.
- Kérlek ne magázz, s nincs, de hűtő mágiát alkalmaztam a fejemen az előbb.
Érzem, hogy nincs rá szüksége, mégis oda lepek elé, s bár magas vagyok, a legalább 20 cm-rel felém tornyosuló férfi fejére teszem a kezemet, s épp csak magamban mormolom az igét. Jégkék szemeim kíváncsian lesik, mikor előttem áll, majd egyből osszerezzenve hátrébb lépek.
Nem értem még férfihoz, ez is csak a hálámat jelenti, s azt is, hogy nem hagyok senkit sem szenvedni. Na nem, mintha szent lennék. Lassan több az elf bennem, mint a mágus, ráadásul a sötét elfek olyanok, akikkel semelyik lény nem meri kihúzni a gyufát, kedvenc mondásaik közé tartozik pl. Hogy amit megejtesz egy sötét elfen, az brutálisan, mocskosan és kegyetlenül hajtja rajtad be.
- Megállunk éjszakára? Elvileg az első sugara s holdnak, világítja meg a kincs helyét úgy is, s nem messze van egy szabad barlang.
Lassan elindulok a barlang felé, de az, most ténylegesen tiszta.
Vissza az elejére Go down
Shujin Hito

Shujin Hito


Hozzászólások száma : 38
Join date : 2018. Feb. 02.

Sziklatorony-öböl Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklatorony-öböl   Sziklatorony-öböl EmptyKedd Jan. 05, 2021 2:00 pm

Lábujjhegyre emelkedve ugyan, de a lány a fejemre helyezi kezét. Én kérdően tekintek rá, nem értve mit is akar, aztán érezni kezdem a hűsítő érzést a kobakomon. Ekkor pillantom meg, hogy talán ő jobban meglepődött a varázslata után, mint én. Megrázom alig láthatóan a fejem, majd kérdésére válaszolok. - Megállhatunk, ha ön.. szerinted meg kell állnunk. - A közelbe felfedezünk egy barlangot, amit önkényesen magunkévá teszünk. A barlang hőmérséklete megfelelő, sőt a nedvessége miatt talán hűvösebb is egy cseppet a kellemesnél. Orfeuszhoz lépek, hogy kulacsomat elővegyem, hiszen hiába a szellemi lét, a testemet ugyam úgy kell asználnom, akár egy élőét, táplálni és erősíteni kell. Nagy levegőt veszek, hogy már kijavítva szólítsam meg a lányt. - Ö.. Te kérsz? - emelem felé a kulacsot, még mielőtt innék belőle. Ez a szituáció kellemetlen számomra, hogy egy hölgyet magázás helyet tegezzek, nem vagyunk közeli ismerősök, sem barátok, s még szeretők sem, hogy ilyen közvetlenül álljak hozzá... De ha ő ezt kéri tőlem, kénytelen vagyok behódolni. - Neked minek kell a császár segítsége? - szólalok meg, hiszen úgy is tömérdek időnk lesz még sötétedésig.. Valamivel el kell ütnünk az időt, ez a kérdés pedig tökéletes arra, hogy megismerjem a nő szándékait és felmérhessem, hogy mennyire jó vagy éppen rossz is az amire megbíztak, s talán segítségemre lehet az átok megtörésében és a császár... a császár ellen.
Vissza az elejére Go down
Caeryna

Caeryna


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2018. Jan. 31.

Sziklatorony-öböl Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklatorony-öböl   Sziklatorony-öböl EmptyKedd Jan. 05, 2021 4:11 pm

Halvány, számító félmosollyal nézek rá, miközben gondoltam és finnyázás nélkül ülök le a hűs homokba.
- Nem kötöm az orrodra, hogy kiért vívom a saját harcomat, de biztosíthatlak, semmi dolgom a császároddal. Csak az kell, amit ezért cserébe kaphatok. Ellenszenves és nem százas a pasi. Értem én, hogy nem vagyok rossz látvány - mutatok végig magamon - de azért első találkozásnál ágyasnak kérni azért túlzás!
Vissza az elejére Go down
Shujin Hito

Shujin Hito


Hozzászólások száma : 38
Join date : 2018. Feb. 02.

Sziklatorony-öböl Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklatorony-öböl   Sziklatorony-öböl EmptySzer. Jan. 06, 2021 2:54 pm

Tipikus nő, de legalább a császárral ő sem szimpatizál, ami ezek után érthető. - Úgy mutogatsz magadra,mintha csak egy szelet hús lennél, amit eladásra kínálnak. Talán ezért gondolta a császár is nyílt kapunak a felkínálást. - mosolyostam el gúnyosan. - De igaz, hogy nem száz... franc. Szóval a császárról mondott megállapításod szinte tökéletes. Viszont még mindig nem válaszoltál! Kérsz vizet? Vagy talán ezt sem kötöd az orromra? - vigyorodom el. Még pár csepp izzadság lohol végig orcámon, amit alkarommal elsöprök, aztán furcsa hangok ütik meg a fülemet. Mintha valami, vagy valakik morognának. - Te is hallod? - suttogok a lány felé és intek neki, hogy füleljen ő is. - Szerintem ezek homoki lidérc farkasok! - folytatom tovább a suttogást.
Vissza az elejére Go down
Caeryna

Caeryna


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2018. Jan. 31.

Sziklatorony-öböl Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklatorony-öböl   Sziklatorony-öböl EmptySzer. Jan. 06, 2021 4:54 pm

Gúnyos megjegyzésére csak elnézően mosolygok, utolsó mondatára egyből felpattanok.
- Tudsz fedezni amíg előveszem a fegyveremet? - egyre közelebbről hallottam a morgást, ami inkább ahhoz hasonlított, mintha egy farkas homokot nyeltem volna és éppen a halál tusáját vívná.
Elővettem a tokot a hátamról, közben a háta mögött térdeltem le. Hegedűm egyszerűnek látszik, mégsem az, mágiámmal ittatam át, s így pompás fegyverré vált.
A farkasok közben előjöttek fedezékükből, s meg sem kell mondanom, hogy nem igazán kellemes látványok.
- Egyébként... Sok fajtámbélihez képest túl öltözött vagyok. Ráadásul nomádként szerencséthoz.
Vissza az elejére Go down
Shujin Hito

Shujin Hito


Hozzászólások száma : 38
Join date : 2018. Feb. 02.

Sziklatorony-öböl Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklatorony-öböl   Sziklatorony-öböl EmptySzer. Jan. 06, 2021 8:16 pm

Halkan bólintottam a fedezés felkérésére, majd végig néztem, ahogy táskájából egy hegedűt húz elő. Micsoda hangszer, ám abszurd gondolat, hogy fegyverként használják. Megjegyzésére, csak elmosolyodtam. Hát igen... a nomádok. - Talán inkább a harcra kéne felkészülnöd, nem pedig kimagyaráznod magad! - suttogva piszkáltam kicsit őt, ám ez nem sokáig tartott, hiszen a homoki lidérc farkasok támadásba lendültek. Előkaptam íjjamat és a barlang bejárata felé szegeztem. Megjelentek a farkasok, 4-en törtek be a barlangba. Elsütöttem az első nyilamat, ami az egyik farkas fejében landolt, ám az állat nem adta könnyen magát. Megvdulva futni kezdett. Előrántottam kardomat, s azzal kezdtem sebesen suhintani az állat felé. Lendülettel suhintottam nyakára, ami célját elérve elválasztotta a fejet a testtől. A valaha farkasnak nevezett állat, fejetlenül esett a barlang nedves földjére.
Vissza az elejére Go down
Caeryna

Caeryna


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2018. Jan. 31.

Sziklatorony-öböl Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklatorony-öböl   Sziklatorony-öböl EmptySzer. Jan. 06, 2021 8:42 pm

Rámosolyogtam a piszkálódásra, tetszett, hogy nem olvadozott tőlem, és hogy semlegesen kezelt. Hagyom hadd harcoljon, majd elkezdek jatszani a hangszeren. Kék mágiafolyam indul ki, s abból pillangók szálltak ki. Szemeim hirtelen kezdek ugyan ebbe a kék színbe világítani, a pillangó bármihez érnek hozzá, elkezdik lebontani azt, s azok most a farkasokat vették célba. Egy nagyobb mágikusállat állt meg ellőttünk, s szárnyaival szüntelenül csapkodott, míg a többi körülvett egy farkast, s elkezdték "lebontani".
Vissza az elejére Go down
Shujin Hito

Shujin Hito


Hozzászólások száma : 38
Join date : 2018. Feb. 02.

Sziklatorony-öböl Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklatorony-öböl   Sziklatorony-öböl EmptySzer. Jan. 06, 2021 9:26 pm

A lány hangszere, egy gyönyörű szinte kristály szerű kék fényt bocsátott ki magából, amelyből pillangók tűntek elő. Olyan volt az egész, mintha az éjjeli hold bábot öltött volna, amiből pillangók bújjtak volna elő. A támadása bizarr volt. Egyszerre volt gyönyörű, de meghökkentő a látvány. Nem hagyva, hogy egyedül végezze el a piszkos munkát én is belendültem, s a következő farkast is megszabadítottam nyakát nehezítő fejétől. Már csak egy farkas maradt talpon a barlang szívében. - Ez a tiéd! - hagytam az utolsót a lányra, de harcra készen vártam, hogy mi is történik majd.
Vissza az elejére Go down
Caeryna

Caeryna


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2018. Jan. 31.

Sziklatorony-öböl Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklatorony-öböl   Sziklatorony-öböl EmptySzer. Jan. 06, 2021 10:37 pm

Fogaimat összeszorítva küzdöttem a vér okozta révűlet ellen, sajnos sötét elfként el örököltem ezt a tulajdonságot, hiába csak félvér vagyok. Vágytam arra, hogy puszta kézzel okozzák kínt, s miközben az áldozat a kínok kínját éli meg, én csak még több vágyat érezzék a vér látványa, íze iránt, s a kéjvágytól felnyögve fokozzák brutálitásomat... Csak hogy, én nem vagyok olyan, mint a többiek, ezért küzdök kiskorom óta, ezt próbálom eltüntetni magamból.
Megrázva fejemet rámutatok a vonóval az utolsó lidércre, s még a légkör is megváltozik. Hajamat tépi a szél, a szemeim még erősebben ragyognak, akár az ékkővek, s én csak komoly arcot vágva nézem, hogy a pillangó elindulnak felé gyorsan, majd mint a kés, átsiklanak a testén, s kék pengék, bár inkább kristályok állnak ki a lényből, mélyen a talajba vájva.
- Köszönöm a megtiszteltetést. - kecsesen meghajolok, majd elrakom a hegedűt a tokjába. A varázslat megszakad, s a tetemek is homokká válnak, amit a szél magával visz. Még egy árva vérszag sem árulkodik a harcról.
Vissza az elejére Go down
Shujin Hito

Shujin Hito


Hozzászólások száma : 38
Join date : 2018. Feb. 02.

Sziklatorony-öböl Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklatorony-öböl   Sziklatorony-öböl EmptyCsüt. Jan. 07, 2021 10:41 am

Úgy érztem magam, akár egy előadáson, a lány kecsesen meghajolt "műve" után. Belső késztetésem lett, úgy éreztem, mintha hiányozna valami.... a taps. Egy jó előadó kenyere a taps. Kettő finom kézösszeütéssel fejeztem ki tiszteletemet. - Egész ügyes! - rázom meg a fejem. - Bár ez nem tűnt nekem nomád harci stílusnak. - köszörülöm meg a torkomat, majd lassan a barlang kijárata felé indulok, s határán megállva kilesek. - Tiszta! - jegyzem meg, majd az égre pillantok. Érdekesen telik itt az idő, a nap állásából megitélve, már vagy 3 óra eltelt, amióta megálltunk. Hogy is tartja a mondás? Jó társaságban... Kuncogom el magam. Repül az idő... - Lassan 4 óra körül lesz, még úgy 4 óra és esteledni kezd, ha szerencsénk van akkor csak három. - pillantok hátra a lányra. - Van ötleted, hogy addig mivel üssük el az időt?
Vissza az elejére Go down
Caeryna

Caeryna


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2018. Jan. 31.

Sziklatorony-öböl Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklatorony-öböl   Sziklatorony-öböl EmptyCsüt. Jan. 07, 2021 8:57 pm

- Félig sötét elf vagyok - ez sokmindent megmagyarázhatatlan neki is - a mágusok kasztját birtoklom, s mivel nem volt kedvem őket szolgálni, ezért saját magam lettem nomád és vándor.
A világosságért vágyakozva sétálok ki, majd mellette állok fel. Rámosolygok őszintén, ami nálam szintén ritka, hálásan nézek rá, ahogy értékelte a "művészetemet", ritkán kapok tapsot, inkább sokan félnek és rettegnek tőlem.
- Nem tudom, hogy hogy vagy vele, de én szerzek vacsorának valót, te meg ha gondolod szerezhetsz tűzifát.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Sziklatorony-öböl Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklatorony-öböl   Sziklatorony-öböl Empty

Vissza az elejére Go down
 
Sziklatorony-öböl
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bannoltak Szerepjátéka :: Játéktér :: Helyszínek :: Sziget-
Ugrás: