Niku Otoko háza

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

Niku Otoko háza

Témanyitás by Nilela on Szomb. Márc. 03, 2018 4:51 pm

Egy csendes környéken található, viszonylag modern ház. Tág belsővel. A ház körül egy apró kert található, pont annyi, hogy ki lehessen ülni. Belsejében egy kisebb előszoba található, ami egyből a nappaliba vezet. A nappali és a konyha egybe van nyitva, csupán egy pult választja ketté őket. A nappaliba található egy lépcső, ami az emeletre visz, ahol egy dolgozó szoba és a hálószoba található. (Mind két szinten található mosdó!) 
Nilela
Admin

Hozzászólások száma : 68

Felhasználó profiljának megtekintése

Vissza az elejére Go down

Re: Niku Otoko háza

Témanyitás by Niku Otoko on Hétf. Márc. 05, 2018 10:19 am

Ma korábban keltem a megszokottnál. Egy kávét csináltam magamnak, aztán pedig elkezdtem főzni, hiszen vendéget vártam, méghozzá Nilelat. Találkozni ő szeretett volna a mai napon, de nekem semmi kedvem nem volt kimozdulni, így inkább áthívtam magamhoz. Hát igen, néha én is lehetek lusta, nem? Szépen előkészítettem mindent a főzéshez, s mivel tudtam, hogy Nilela nem szereti a húst, ezért zöldségekből csináltam a levest és a másodikat. Egészen élveztem a főzést. Lehet, hogy a jogi diploma helyett inkább szakácsnak kellett volna tanulnom. Egy pár óra alatt már mindent sikerült készre csinálnom, így már csak Nilelat vártam, aki nem sokára meg is érkezett. Az ajtóhoz siettem és kinyitottam azt. - Fáradj beljebb! - tessékeltem be. - Most akarsz a tárgyra térni, vagy még finomkodva illedelmesen beszéljük meg, hogy kivel mi a helyzet? - kérdeztem egyből rá a szándékaira.
Niku Otoko

Hozzászólások száma : 71

Témanyitás by Nilela on Hétf. Márc. 05, 2018 3:07 pm

Gyorsan kellett kiosonnom a házból, hogy Brie ne vegye észre. Nem akartam neki magyarázkodni... mostanában egyébként is kamaszodik, nem igazán érti meg azt amit mondok neki. Az igazat megvallva sohasem értettem Brielle és Niku között ezt a fajta kötődést, de elfogadtam. Muszáj volt elfogadnom, ha magam mellett akarom tudni a lányomat. Most viszont azt hiszem, olyan tetőponthoz érkezett a dolog, ahol dönteni kell.
A fejemben kavargó gondolatokkal érkeztem meg Niku háza elé. Miközben az ajtóhoz lépkedtem, megszórtam egy kis tündérporral a ház előtt szobrozó virágokat, amik rögtön kinyíltak. Ettől már is jobb kedvem lett.
-Előbb talán üljünk le. Hosszú lesz és elég kényes téma. -mosolyogtam a házigazdára, miközben beléptem a házba. -Csak nem főztél? -néztem rá kétkedve.
Nilela
Admin

Témanyitás by Niku Otoko on Hétf. Márc. 05, 2018 5:04 pm

- Gondoltam, ha már vendég jön hozzám, akkor végre kibontakoztatom a főzés tudományomat. - kísértem be a nappaliba. - Érezd magad otthon! - mondtam és közben a konyhába siettem egy pohárért. - Milyen innivalót adhatok? - néztem ki a pult mögül Nilelara. - Van szörpöm, borom, narancslevem, teám és vizem is. - vártam a válaszára. - Amúgy mivel kapcsolatos lenne a mi kis megbeszélni valónk? - kezdtem el tapogatózni, hogy vajon miért is keresett meg engem.
Niku Otoko

Témanyitás by Nilela on Szer. Márc. 07, 2018 8:50 am

-Jól tetted! -lelkendeztem. Főleg a zöldségek illata hozott lázba.
-Öhm, azt hiszem narancslevet! Köszönöm! -kiáltottam Niku után, aki eltűnt a konyhában. Végigsétáltam a nappalin és lehuppantam egy nagy puffra. Simán elfértem rajta törökülésben. Amikor visszajött, elvettem tőle a poharat és megvártam, amíg leül velem szemben.
-Brielleről lenne szó. -mondtam határozottan. Figyeltem a reakcióját, láttam, hogy a szeme sarka megrándul. Idefelé csak tizenhatszor gondoltam át, hogy pontosan mit fogok mondani, hogy pontosan, hogy fogom mondani... de amikor belenéztem Niku szemébe, csak úgy kibuggyant belőlem.
-Szerintem szerelmes beléd.
Nilela
Admin

Témanyitás by Niku Otoko on Szer. Márc. 07, 2018 11:58 am

Mikor meghallottam, hogy Brielleről akar beszélni, egyből komolyabbra vettem az arcvonásaimat. - Mi történt vele? - kérdeztem meg, kicsit aggódva, amikor is Nilela elmondta a kérdésemre a válaszát. Épp akkor kortyoltam bele a frissen elkészült kávémba és ahogy a számba vettem a folyadékot, pont oly gyorsasággal köptem is ki. - Hogy mi? - néztem először megilletődve, majd egyre jobban eluralkodott rajtam a nevetés. - Ezt te se gondoltad komolyan! - álltam fel és néztem egy rongyot, amivel fel tudtam törölni a kiköpött kávémat. - Brielle soha nem lenne szerelmes belém! Sőt, szerintem van valakije, akibe szerelmes és ez egy kicsit aggaszt is engem, hiszen nem mondja el, csak egyre furábban viselkedik mellettem. Talán fél, hogy a szerettet fiúja meglát minket kettesbe és féltékeny lenne. - mondtam magabiztosan. - Inkább azt a személyt kéne megtalálnunk, hiszen ki tudja, hogy milyen fiú után érdeklődik Brielle. Remélem nem valami idióta, kihasználós, nyüzüge, elkényeztetett srácot nézett ki, hiszen ő többet érdemel. - ültem vissza a helyemre.
Niku Otoko

Témanyitás by Nilela on Szer. Márc. 07, 2018 5:44 pm

Elképedve hallgattam amiket Niku mondott. Először is megkérdőjelezi, hogy tévesen tudom, kibe szerelmes a lányom. Másodszor meg tagadja. Miért tagadja?!
Sóhajtottam. Felemelt szemöldökkel néztem rá egészen addig, amíg lelankadt az arcáról a mosoly. Azt hiszem kezdi felfogni.
-Beléd szerelmes. Nekem elhiheted. -belekortyoltam a narancslevembe. -Tudod, hogy hosszú idő volt míg Reyessel elfogadtuk a köztetek lévő... kötődést. Ha viszont szereted Briellet azt talán meg tudjuk emészteni... de ha nem... akkor kérlek, ne játssz a lányom érzéseivel. -nem tudom egy tündér mennyire tűnhet ijesztőnek, de próbáltam az lenni.
Nilela
Admin

Témanyitás by Niku Otoko on Szer. Márc. 07, 2018 7:14 pm

Elképedve hallgattam szavait. - Belém? De miért? - nem tudtam felfogni ezt. - Én szeretem őt, vagy is gondolom valami olyasmi, de nem szerelemből! - jelentettem ki. - De én nem játszok vele! Tényleg megakarom védeni, ha kell az életem árán is! - mondtam, miközben ökölbe szorítottam a kezeimet. - Brielle fontos számomra! Majd elmondom neki, hogy ne legyen belém szerelmes! Vagy keresek egy nőt, akivel azt mondhatom, hogy együtt vagyok és akkor nem lesz szerelmes belém! Ez megfelel? És így nem játszok az érzéseivel! - néztem Nilelara büszkén és őszintén szólva meg is veregettem volna a saját vállaimat, hogy milyen zseniális tervem van.
Niku Otoko

Témanyitás by Nilela on Szer. Márc. 07, 2018 7:53 pm

-Most már tudom, miért jöttök ki Ti ketten olyan jól. -sóhajtottam. -A Te értelmi szinted is egy 15 éves lányénak felel meg. -elnevettem magam. -Briellel szemben nem taktikázhatsz, túl jól ismer Téged. Egyébként sem akarok neki ekkora csalódást... nem tudom, talán jobb lenne, ha nem lennél része az életének. Hátha sikerül elfelejtenie és megtalálná a boldogságát máshol.
Nem akartam megbántani Nikut, de úgy éreztem ez lehet az egyetlen megoldás. Tudom, hogy Brie milyen makacs, soha nem tenne le arról, hogy egy pár legyenek. Ez pedig őszintén nem töltene el megnyugvással. Bár az meglepett, hogy Niku nem szerelmes belé. Mi az ördögnek lógna állandóan egy nála sokkal fiatalabb lánnyal?!
Nilela
Admin

Témanyitás by Niku Otoko on Csüt. Márc. 08, 2018 5:57 pm

- Igazad van! - sóhajtottam fel. - Nem hittem volna, hogy néha itt is jól jönnek a drága apám tanításai. "Ha valaha is érzései lennének valakinek feléd, azonnal tűnj el, mert ha maradsz, csak rosszabb lesz" Akkor még nem értettem ezt, de most már értem. - kezdtem bólogatni és magamba beszélni. - Még csírájában el kell nyomni ezt az érzést benne! - mondtam komolyan és talán kicsit eltorzult az arcom. - Elköszönjek tőle? - néztem kérdően Nilelara. - Fogalmam sincs mit tegyek! - fogtam meg a fejem és leültem. - Mikor induljak és mi lesz Briellel? - ilyen nyugtalan sem voltam még, mint most.
Niku Otoko

Témanyitás by Nilela on Csüt. Márc. 08, 2018 6:11 pm

-Ismered Briellet, nem? Tombolni fog. Sőt. -sóhajtottam, mert elképzelni is nehéz volt számomra, hogy mi vár az egyetlen lányomra. -Nagyon... öhm, temperamentumos lány. Ha beszélsz vele, biztos vagyok benne, hogy nem enged majd el. Sőt, kitudja mit forgatna a fejében, nem akarhatjuk, hogy ártson magának vagy a környezetének. -kicsit rosszul éreztem magam amiatt, hogy így beszélek a lányomról, de nem akarom, hogy Niku tovább babusgassa.
-Bízd Őt ránk. Ismerjük születése óta.
Nilela
Admin

Témanyitás by Niku Otoko on Pént. Márc. 09, 2018 10:22 am

- Igazad van! - értettem határozottan egyet, hiszen én is nagyon jól ismertem Briellet. Ha valami nem úgy történt, ahogy akarta, mindent megtett, hogy a végén csak úgy legyen. Kicsit haboztam, de aztán csak rávettem magam a válaszra. -Holnap indulok! Úgy is van egy megbízatásom, ami miatt el kellett volna menjek pár napra, de így akkor kénytelen leszek ott bérelni hosszabb időre valami szállás félét. - mondtam Nilelanak. - Csak még egyet had kérdezzek tőled! - sóhajtottam fel és elővettem a pipámat, ami mindig segített abba, hogy tökéletesen nyugodj maradjak. - Te örülsz neki, hogy elmegyek, igaz? - kíváncsi voltam válaszára, nagyon kíváncsi.
Niku Otoko

Témanyitás by Nilela on Szomb. Márc. 10, 2018 1:56 pm

-Nézd... nem arról van szó, hogy Téged ne kedvelnélek. Mert kedvellek. Csak... a köztetek lévő kapcsolatot számunkra nagyon nehéz volt megemészteni, érthető okokból. És most, hogy esetleg ennek vége lehet... nem fogok hazudni, megnyugvással tölt el. -nehéz volt ezeket a dolgokat Niku szemébe mondanom, de nekem Brielle és az Ő boldogsága az első. Nem tudom, hogy helyesen cselekszem-e. Ha nem, akkor remélem egyszer megbocsájt nekem...
-Nem akarom, hogy a lányom reménytelenül szeressen valaki olyat, aki soha nem szereti majd viszont.
(Zárva)
Nilela
Admin

Témanyitás by Niku Otoko on Pént. Ápr. 06, 2018 5:43 pm

Átölelve Briet siettem haza a házamba. - Köszönöm.. - csak ennyit mondtam hallkan a lánynak, aki halkan követett. Mikor a házamhoz értünk beinvitáltam Briellet is. - Majd, ha elcsitul az idő, akkor te is haza mehetsz! - mondtam, majd egy törülközőbe csavartam a reszkető kutyát, és Briellenek is adtam is egyet. - Semmi baj Brie! Nyugodj meg! - beszéltem a kis kutyához, aki nyüszített. - Kérsz valamit? - néztem a lányra. - Mondjuk egy meleg teát? - tettem le a kutyát. - Nyugodj meg drága! - mondtam a kutyának és végig simítottam rajta.
Niku Otoko

Témanyitás by Brielle on Pént. Ápr. 06, 2018 6:51 pm

Megvártam amíg Niku biztonságba helyezte a kutyát, aztán a vizes hajamra csavartam a törülközőt.
-Egy tea jól esne. -bólintottam és kértem Nikutól néhány száraz ruhadarabot is. Felkapkodtam a fürdőben, a hajamat pedig hagytam kissé vizesen. Leültem az egyik fotelba, Niku pedig pont akkor hozta nekem a teát.
-Köszönöm. -bólintottam és megvártam amíg Ő is kényelembe helyezkedik. Kissé kellemetlen volt a helyzet. Csendben ültünk, kintről pedig villámlások és az eső kopogása szűrődött be.
Brielle

Hozzászólások száma : 128

Témanyitás by Niku Otoko on Pént. Ápr. 06, 2018 7:04 pm

- Szívesen! - adtam neki a teát, majd leültem kicsit. Egy kis idő után megtörtem a csendet. - Az a fiú, aki a kórházban volt... Ő... Ő a barátod? - kérdezem meg tőle. - Ha nem akarsz, természetesen nem kell válaszolnod! - köszörülöm meg a torkomat, ám ez a dolog már azóta érdekelt, hogy megláttam.
Niku Otoko

Témanyitás by Brielle on Pént. Ápr. 06, 2018 7:19 pm

Elmosolyodtam a kérdésre. Csak nem féltékeny?!
-Öhm, nem. Nash nem a barátom. -hagytam egy másodpercnyi szünetet majd folytattam. -Egy ideig úgy volt, de most nem tudom hányadán állunk.
Sóhajtottam.
-Na és Te mi jót csináltál amíg ... tudod. Nem itt voltál. -belekortyoltam a teámba. Kicsit forró volt. Aú, a nyelvem.
Brielle

Témanyitás by Niku Otoko on Pént. Ápr. 06, 2018 7:27 pm

- Értem! - próbáltam nem elmosolyodni. - Hogy mit csináltam? - vakartam meg a fejem. - Próbáltam új életet kezdeni... Kissebb, nagyobb sikerrel..- köszörültem újra a torkomat. - Vettem egy kocsit! - említettem meg, hiszen régen mindig ezt emlegette. - Van kedved egyszer, majd... Megnézni?
Niku Otoko

Témanyitás by Brielle on Pént. Ápr. 06, 2018 8:11 pm

Szemmel láthatóan megkönnyebbült, amikor bevallottam, hogy nincs barátom. Erre akaratlanul is széles mosollyal válaszoltam.
-Ühüm. -bólintottam, majd egy újabb korty következett a teából. A nyelvemnek már úgyis mindegy. -Öööhm, nem is tudom. Talán majd egyszer.
Megint kellemetlen csend következett.
-Talán indulnom kéne. -mondtam zavartan. Visszásnak hangozhatott Niku ruháiban és egy nagy teával ülve a kanapén. Nem épp úgy néztem ki, mint aki indulni készül.
Brielle

Témanyitás by Niku Otoko on Pént. Ápr. 06, 2018 8:33 pm

Mikor megláttam, hogy indulni akar, felszólaltam. - De még elég nagy vihar van! -néztem ki az ablakon és mázlimra, tényleg egész nagy vihar volt. - Nem viselném jól, ha valami történne veled. Pláne, hogy vigyázhattam volna rád... - mondtam kellemetlenül. - És a ruháid még biztos nem száradtak meg! - mondtam még egy kifogást, hogy ne menjen még. Igazából rengeteg kérdésem lenne hozzá, csak nem tudom, hogy hol kezdjem, és azt se, hogy egyáltalán kapok-e választ rá. Végül csak nagy levegőt vettem és mélyen a szemeibe néztem. - Rengeteg kérdésem lenne! - sütöttem le a szemeim. - Tudom, hogy haragszol és tudom, hogy szerinted nekem nem jelentesz semmit. Ami nem így van. Valamiért mindig is nagyon foglalkoztattál, már egész pici korod óta. - nyeltem egy nagyot. - Hű, ez elég kellemetlen.. Szóval elég sokat gondoltam rád az elmúlt jó pár évben. Hogy hogy lehetsz? Mit csinálsz? Hogy nézel ki...? Szerelmes vagy-e? - túrtam a hajamba. -Ráébresztettél arra, hogy vannak érzéseim. Megtanultam, hogy mit jelent, ha hiányzik valaki... - halkultak el a szavaim.
Niku Otoko

Témanyitás by Brielle on Pént. Ápr. 06, 2018 9:13 pm

Már nyitottam volna válaszra a számat, de Niku folytatta. Nagyon meg akart győzni, hogy maradjak... gondolom aggódna értem, ha elmennék. De nem vagyok már kislány!
-Értem. -nehezedtem vissza a fotelbe és keresztbe tettem a lábam. -Ééés.. ezekre már nyilván megkaptad a választ. Mit szeretnél még tudni? -néztem rá érdeklődően.
Annyira zavarban éreztem magam, hogy inkább elsiklottam afelett, hogy hiányoztam neki. Szeretném komolyabbnak titulálni, mint ami valójában... de csak önámítás lenne.
Brielle

Témanyitás by Niku Otoko on Pént. Ápr. 06, 2018 9:37 pm

Mikor észrevettem, hogy Briellet nem nagyon hatják meg a szavaim, nagyot sóhajtottam. - Mennyire fájt, hogy nem tudtad, hogy hol vagyok? - kérdeztem meg halál komolysággal tőle. Tudni akartam, hogy ő akkor mit gondolt. - Te megakartál keresni? - éreztem, ahogy idegességemben hevesebben kezdett a szívem verni. Tudtam, hogy fájni fog, amit hallok majd tőle.
Niku Otoko

Témanyitás by Brielle on Szomb. Ápr. 07, 2018 11:55 am

-Persze, hogy meg akartalak keresni. -feleltem őszintén. A kilógó teafiltert birizgáltam a bögrém oldalán. Nem nagyon tudtam a szemébe nézni. -Elég nehéz időszakon vagyok túl. Szerintem Anyáék is. Nem volt könnyű velem, sőt. Több öngyilkossági kísérlet, az arénás verekedések... de ők végig kitartottak mellettem. Többek között ezért is nem tudtam haragudni Anyára, amikor bevallotta, hogy Ő küldött el Téged. Szerintem én sem cselekedtem volna máshogy.
Megkönnyebbülten sóhajtottam. Fogalma sincs milyen jó érzés, hogy ezeket végre elmondhatom neki. Hogy nem kell könnyes szemmel a fényképéhez beszélnem, az ágyamban gubbasztva.
Brielle

Témanyitás by Niku Otoko on Szomb. Ápr. 07, 2018 12:03 pm

Szavaira elkerekednek a szemeim. - Hogy micsoda? Te öngyilkos akartál lenni?/De miért? - néztem kétségbe esetten a szemeibe és a hajamba túrtam. - Akkor lehet azok a dolgok nem álmok voltak.. - motyogtam magam elé. Fogalmam sem volt, hogy ekkora fájdalmat okoztam neki. Szégyelltem magam, hiszen nem csak, hogy nem védtem meg ezzel, hogy elmentem, hanem még nagyobb bajt okoztam neki. Borzasztó vagyok... - Én úgy sajnálom.. Melletted kellett volna lennem! - sóhajtottam fel. - Ebből is látszik, hogy csak egy lelketlen démon vagyok és soha nem fogok felérni az emberekhez! - túrtam újra a hajamba.
Niku Otoko

Témanyitás by Brielle on Szomb. Ápr. 07, 2018 12:32 pm

-Ez már nem a Te hibád, hanem az enyém. Van, amit nem tudok feldolgozni. De hidd el, azóta megváltoztam. -keserédesen elmosolyodtam és egy vállrándítással tovább léptem a témán. Az igazság az, hogy azóta is érzékenyen érint.. ezért inkább nem beszélek róla.
-És, hogy került hozzád Brie? -olyan furcsa a saját nevemet valaki másra használni. -Nagyon édes kutyus.
Közben lepillantottam a kis takarón alvó kutyára. Látszólag teljesen megnyugodott és megszáradt a bundája. Hűségesen ölelte a botot amit Niku dobált neki a hegységnél.
Brielle

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére