Niku Otoko háza

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

Niku Otoko háza

Témanyitás by Nilela on Szomb. Márc. 03, 2018 4:51 pm

First topic message reminder :

Egy csendes környéken található, viszonylag modern ház. Tág belsővel. A ház körül egy apró kert található, pont annyi, hogy ki lehessen ülni. Belsejében egy kisebb előszoba található, ami egyből a nappaliba vezet. A nappali és a konyha egybe van nyitva, csupán egy pult választja ketté őket. A nappaliba található egy lépcső, ami az emeletre visz, ahol egy dolgozó szoba és a hálószoba található. (Mind két szinten található mosdó!) 
Nilela
Admin

Hozzászólások száma : 73

Felhasználó profiljának megtekintése

Vissza az elejére Go down

Re: Niku Otoko háza

Témanyitás by Niku Otoko on Szomb. Ápr. 07, 2018 12:49 pm

Kérdésére a csendben alvó kutyára néztem. - Vettem egy állatkereskedésben! Na jó, nem teljesen így történt.. - szorítottam ökölbe a kezem. - Őt nem akarták eladni, hiszen annyira gyenge volt szegényke, hogy azt hitték meg fog hallni, így csak hagyták szemvedni, én pedig megsajnáltam. Az eladó nem akart oda adni, így kénytelen voltam egy kicsit megfenyegetni és elhoztam Briet, aki tényleg ramaty állapotban volt. De nem adtam fel! És most láss csodát, itt van egy gyönyörű és egészséges fiatal kutya személyében! - vigyorogtam a kutya felé.
Niku Otoko

Hozzászólások száma : 71

Témanyitás by Brielle on Szomb. Ápr. 07, 2018 4:11 pm

-Rendes vagy, hogy megmentetted. -elmosolyodtam. Niku visszamosolygott és percekig így néztük egymást. Néha bevillant milyen érzés lehet megcsókolni, de ahhoz soha nem lettem volna elég bátor, hogy megpróbáljam.
A szél közben elcsendesedett kint, az eső is elállt.
-Azt hiszem, tényleg indulnom kéne. Anyáék már biztosan aggódnak. -sóhajtottam és összeszedtem a cuccomat, begyömöszölve a táskámba.
Brielle

Hozzászólások száma : 136

Témanyitás by Niku Otoko on Szomb. Ápr. 07, 2018 5:20 pm

Ki nézek az ablakon és látom, hogy az idő már sokkal jobb, ami egy kicsit talán szomorúvá tesz. - Igazad van! - húzom el a számat és végig figyelem, ahogy elpakolja a cuccait. - Brielle! - szólok hozzá. - Lenne kedve, máskor is találkozni? - érzem ahogy a szívem, szinte a torkomon dobog, majd kikísérem az ajtóig. - Vigyázz magadra! - mosolyodom el és a fejére simítok, pont mint rég. Aztán az ajtóból néztem végig, ahogy a távolba eltűnik.
(Zárva.)
Niku Otoko

Hozzászólások száma : 71

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére