Bannoltak Szerepjátéka
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Száműzött vagy? Kitaszított az élet? Még az anyád sem szeret, nem, hogy az adminok? Fogjunk össze és játsszunk együtt!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Design váltás és aktivitási felmérés

Go down 
SzerzőÜzenet
Nilela
Admin
Nilela


Hozzászólások száma : 76
Join date : 2018. Jan. 27.

Design váltás és aktivitási felmérés Empty
TémanyitásTárgy: Design váltás és aktivitási felmérés   Design váltás és aktivitási felmérés EmptyKedd Feb. 27, 2018 6:14 pm

Kedves Játékosok!

Több dolog is van, amit szeretném, ha mindenképpen elolvasnátok. Ma egy hónapja, hogy üzemel az oldal (juhé), ez alatt bőven kaptunk hideget-meleget. Sok új tagot köszönthettünk és mindenkinek nagyon örülünk. Mint láthatjátok felkerült az oldalra a II. design, így március környékén. Reméljük hamarabb idecsalogatjuk vele a tavaszt. :-)
Nem is olyan rég küldtem egy köremailt az aktivitási felmérésről, de sajnos a játékosok felétől nem kaptam választ. Akik nem folytatnak aktív játékot és nem léptek be a regisztráció óta, vagy jelezzék ez alatt a poszt alatt, hogy maradni szeretnének vagy privát üzenetben nekem! Bár a karaktereket hivatalosan csak félév után töröljük, most kivételt fogunk tenni, nem akarunk az oldalon felhalmozódott, üres karaktereket.
Ami továbbá még fontos: nemsokára érkezik egy világleírás, ezzel kapcsolatban pedig kibővítjük a szabálykönyvet, olvasgassátok bőszen. A chaten általában közlünk minden információt, szeretettel várunk ott is mindenkit (és négy új cuki emojival is büszkélkedhetünk).
Köszönöm annak aki elolvasta,
További kellemes játékot,
Nilela
Vissza az elejére Go down
 
Design váltás és aktivitási felmérés
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bannoltak Szerepjátéka :: Hírek-
Ugrás: