Bannoltak Szerepjátéka
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Száműzött vagy? Kitaszított az élet? Még az anyád sem szeret, nem, hogy az adminok? Fogjunk össze és játsszunk együtt!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Szerelmesek kilátója

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Nilela
Admin
Nilela


Hozzászólások száma : 76
Join date : 2018. Jan. 27.

Szerelmesek kilátója Empty
TémanyitásTárgy: Szerelmesek kilátója   Szerelmesek kilátója EmptyVas. Jan. 28, 2018 2:01 pm

Szerelmesek kilátója Szerel11

Ha tökéletes randihelyszínt keresel, akkor megtaláltad! A Szerelmesek kilátója egyaránt nyújt szórakozást fiataloknak, időseknek egyaránt. Mi lehetne romantikusabb a város fényeinek hangulatos világításánál?
Vissza az elejére Go down
Sophia

Sophia


Hozzászólások száma : 78
Join date : 2018. Jan. 28.

Szerelmesek kilátója Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szerelmesek kilátója   Szerelmesek kilátója EmptyHétf. Márc. 05, 2018 7:37 am

Direkt előbb érkeztem, hogy láthassam ahogy a nap eltűnik a távolban a messzi hegyek mögött, véraláfutás színeit az égen hagyva. Brielle lassú léptekkel haladt gyorsan a padig ahol ültem, majd leült mellém.
- Szia - mondtam, és tétovázás nélkül szegeztem neki a kérdést. - Reyes hogy van?
Mindketten a tájat néztük, balra a messzeségben sűrű fénypontok villogtak, a belvárosi gyors élet zajlott, a másik irányban még teljes volt a nyugalom a vidék fele. Sokat nézem manapság a napfelkeltét. Éreztem magamban a történtek súlyát, álmatlan éjszakák követték azt a véres napot, amikor kioltottunk egy életet. Nem arról volt szó hogy sajnáltam: megérdemelte mert bántani akart ártatlan embereket, habár bizonyos hogy Brielle apja sem volt áldozat az ügy előzményeit illetően, de ezt nem érdemelte, és mi több, a lánya végképp nem. - És te hogy vagy? - kérdeztem, miután elmesélte, hogy vannak most a szülei. Aztán ránéztem és kiböktem végre a kérésére, hogy miért hívtam ide.
- Segítened kell megtalálni valakit a múltamból.
Vissza az elejére Go down
Brielle

Brielle


Hozzászólások száma : 137
Join date : 2018. Jan. 28.

Szerelmesek kilátója Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szerelmesek kilátója   Szerelmesek kilátója EmptyHétf. Márc. 12, 2018 1:55 pm

Már messziről kiszúrtam Sophiet, aki gondterhes arccal ült egy padon. Gyors léptekkel odasiettem és kissé lihegve lehuppantam mellé. Nem tétovázott, rögtön a lényegre tért.
-Apa... a kórházban van, mesterségesen altatják. -kicsit elcsuklott a hangom, de próbáltam nem sírva fakadni. -Nem tudni, hogy túléli-e. Anya minden nap bent alszik nála. Kísérteties, mi? Egykor Brielle is ugyanezt tette. -utaltam a névrokonomra. Azóta sokkal tisztább lett a sztori, de még mindig milliónyi kérdés van, amit csak Apa válaszolhat meg. -Én megvagyok. Egyre jobban.
Sophie komor arccal felém fordult.
-Segítened kell megtalálni valakit a múltamból.
Kíváncsi voltam a részletekre, és ahogyan Sophie mesélni kezdte a dolgot, a szám egyre szélesebb mosolyra húzódott.
-Ez érdekes lesz. -bólintottam. Még pár percig némán ücsörögtünk a padon, amíg a nap teljesen eltűnt a messzi épületek mögött, sötétségbe borítva ezzel a várost.
(Zárva)
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Szerelmesek kilátója Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szerelmesek kilátója   Szerelmesek kilátója Empty

Vissza az elejére Go down
 
Szerelmesek kilátója
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bannoltak Szerepjátéka :: Játéktér :: Helyszínek :: Belváros-
Ugrás: