Bannoltak Szerepjátéka
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Száműzött vagy? Kitaszított az élet? Még az anyád sem szeret, nem, hogy az adminok? Fogjunk össze és játsszunk együtt!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Halál erdeje

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Nilela
Admin
Nilela


Hozzászólások száma : 76
Join date : 2018. Jan. 27.

Halál erdeje Empty
TémanyitásTárgy: Halál erdeje   Halál erdeje EmptySzer. Jan. 31, 2018 9:28 pm

Halál erdeje Halyyl10


Kívülről talán egy átlagos erdőnek néz ki, de aki ide betéved, az örökre elvész.  És ha azt hinnéd, hogy az erdőben, hát akkor tévedsz! Saját félelmeid fognak felemészteni és az őrület határára kergetnek téged, addig míg a halált nem választod kiutadul!
Vissza az elejére Go down
Suijin

Suijin


Hozzászólások száma : 69
Join date : 2018. Jan. 28.

Halál erdeje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Halál erdeje   Halál erdeje EmptyVas. Ápr. 15, 2018 1:51 pm

Ahogy haladtunk, egyre több fa állt az utunkba. Ahogy sűrűsödött a növényzet, pont úgy változott meg a légkör is, ami egyre nyomasztobbá vált. A lányra tekintettem, aki hol lemaradt, hol pedig előre tolakodott. - Szerintem próbáljunk minél közelebb maradni egymáshoz! - szóltam rá. Közelebb léptem hozzá és közben kapkodtam a fejem, minden egyes apró rezzenés, vagy hang után.
Vissza az elejére Go down
Nona

Nona


Hozzászólások száma : 39
Join date : 2018. Mar. 10.

Halál erdeje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Halál erdeje   Halál erdeje EmptyVas. Ápr. 15, 2018 3:12 pm

A halál erdejébe lépve sejtelmes köd borította be Suijint és Jessamyt. Szinte tapintható a sok megkeseredett lélek, aki kiutat nem találva, itt bolyong az erdőben. Néha megrezzentik a bokrokat, a fákat, kísértet képében ijesztgetik az arra járókat.
Miközben sétálnak, két ösvény rajzolódik ki előttük: az egyik zöld füves, halvány virágszirmokkal borított, a másik pedig sötétebb, szinte kiégett a fű rajta. Választaniuk kell, hogy melyik irányba mennek: tovább mennek az Elvarázsolt erdőbe, vagy maradnak a Halál erdejében.
Vissza az elejére Go down
Jess

Jess


Hozzászólások száma : 61
Join date : 2018. Mar. 10.

Halál erdeje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Halál erdeje   Halál erdeje EmptyVas. Ápr. 15, 2018 7:57 pm

A helyszín gyorsan egy rémmesévé változott, hol lelassítottam, mert úgy hittem, látok valakit, hol belehúztam, mert tényleg láttam. Suijin megjegyzésében most nem véltem semmi hátsó szándékot, úgyhogy közel húzódtam, hogy a karunk összeérjen, amikor finoman megmozdítjuk. Nem azért, mert féltem, nem féltem akkor sem, mikor szembenéztem egy puskacsővel, nem, nem amiatt. Miatta, mert aggódott értem. Hallottam a hangján és láttam a tekintetében, ahogy rám nézett.
Az út itt kettévált, és Suijin szó nélkül a napos útra tért, én meg követtem, mégcsak meg se kérdezem, miért erre jöttünk. Itt melegebb volt, a köd feloszlott, és tíz perc után madarakat is hallottam. Ekkor vettem észre, hogy a kezünk még mindig így van, egymáshoz közel, ezért eltávolodtam kicsit. Nem tudom, mi volt abban az erdőbem, de esküszöm, minden bokor a torkom kívánta felvágni. Vagy a hely ösztönzött csak erre. Nem tudom, és soha többet nem akarom.
( Zárva! )
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Halál erdeje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Halál erdeje   Halál erdeje Empty

Vissza az elejére Go down
 
Halál erdeje
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Az idő erdeje

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bannoltak Szerepjátéka :: Játéktér :: Helyszínek :: Vidék-
Ugrás: