Bannoltak Szerepjátéka
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Száműzött vagy? Kitaszított az élet? Még az anyád sem szeret, nem, hogy az adminok? Fogjunk össze és játsszunk együtt!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Vasútállomás

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
Nilela
Admin
Nilela


Hozzászólások száma : 76
Join date : 2018. Jan. 27.

Vasútállomás Empty
TémanyitásTárgy: Vasútállomás   Vasútállomás EmptyVas. Jan. 28, 2018 3:21 pm

Vasútállomás Vasuta10

A Külvárosi vasútállomáson általában mindig csend van: csak néhány madár csicsergése vagy a közelgő vonat füttyszava töri meg a hely békéjét. Kevés vonat jár erre, de elutazhatsz velük a Belvárosi, a Szigeti vagy a Vidéki vasútállomásokra.
Vissza az elejére Go down
Reyes

Reyes


Hozzászólások száma : 33
Join date : 2018. Jan. 28.

Vasútállomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás EmptyVas. Feb. 04, 2018 12:25 pm

Nem tudom, mikor nyomott el az álom, de nagyon mélyen aludtam. Sokkal kevésbé vagyok már éber, mint korábban…
Madárcsicsergés ébresztett fel, amiről rögtön Nilela jutott eszembe. Olyan élvezettel hallgatta a madarakat, mint soha senki más.
Natsillal összepakoltunk és hamar útnak indultunk a vasútállomás felé. Elég közel lehettünk, mert fél órán belül odaértünk. Minden kihalt volt. Egy lélek sem, nem, hogy vonat…
-Talán korán jöttünk. -néztem rá bátorítóan, de nem úgy festett a hely, mintha az utóbbi fél évben megfordult volna itt valaki.
Vissza az elejére Go down
Natsil

Natsil


Hozzászólások száma : 32
Join date : 2018. Feb. 02.

Vasútállomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás EmptyVas. Feb. 04, 2018 12:26 pm

– Mi történt itt? – kérdezem. Elsétálunk a peronokhoz, a városra hasonlító utcákon, senki. – Evakuálhatták a várost? Ha igen, akkor miért, ha nem, akkor meg hova tűnt mindenki? – Amikor legutóbb jártam itt úgy másfél éve akkor semmi különös nem volt. Az emberek jártak-keltek, a vonatok ritkán indultak. Most pedig minden szórakozó hely és hotel zárva, az utak is néhol el vannak torlaszolva.
– Na jó, kössünk el valamit és induljunk el az úton. – mondom Reyesnek, ránézve.
Vissza az elejére Go down
Reyes

Reyes


Hozzászólások száma : 33
Join date : 2018. Jan. 28.

Vasútállomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás EmptyVas. Feb. 04, 2018 12:27 pm

-Jó ötlet. -helyeslek, majd elindulunk a kihalt úton. Csendben lépkedünk, aztán megállok egy piros autó mellett.
-Hűha. Na ezt vajon ki hagyta itt? -felnevetek és bepattanok a vezetőülésre. Por száll a levegőbe, az autó halk nyekkenéssel beindul, amikor elfordítom a kulcsot a zárban. -Még a kulcsot is benne hagyták. Bárki is volt, nagyon sietve távozott. -ahogy kimondtam ezt a pár szót, hatalmas robajjal dőlt össze a mellettünk lévő kalyiba és előbukkant mögűle egy óriási démon. Vér csöpögött a fogairól, az agyarairól és a szarváról… nem is kérdés, hogy észrevett minket.
Gyorsan kifaroltam az autóval és tövig nyomtam a gázt. Hangos robajjal szaladt utánunk a szörny, vérben forgó szemekkel.
Vissza az elejére Go down
Natsil

Natsil


Hozzászólások száma : 32
Join date : 2018. Feb. 02.

Vasútállomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás EmptyVas. Feb. 04, 2018 12:27 pm

Bepattanok Reyes mellé bár furcsállom hogy egy ilyen teremtményt lenyűgöz egy autó. Beszállnék mellé, amikor majdnem rámzuhant egy fadarab. Csak azt hallottam hogy a ház felrobbant és gyorsan beugrottam. Reyes azonnal elindult, mint valami őrült. Amikor hátranéztem, rájöttem hogy miért.
– Szent szar.. na ilyennel még nem találkoztam. – mondtam és a hátső ülésen kezdtem kutakodni. Amikor megtapintottam a hatalmas fegyvert, nagyon megörültem. És egy golyó híján teli volt a tár. Hála Istennek, gondoltam. Megfordultam az ülésben, a vállamhoz emeltem a fegyvert, ahogy tanultam, belenéztem a törött kukucskálóba, céloztam és lőttem. Mégegyszer. És mégegyszer. Az undorító vérben forgó lény szemére céloztam mert azt találtam egyetlen gyenge pontnak és viszonylag nagy célpont volt.
– Belepattanhatott egy szikra a szemébe, mert felbőszült. – szóltam oda Reyesnek. – Gondolom nem tudsz gyorsabban menni.
Vissza az elejére Go down
Reyes

Reyes


Hozzászólások száma : 33
Join date : 2018. Jan. 28.

Vasútállomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás EmptyVas. Feb. 04, 2018 12:27 pm

A vezetésre koncentráltam, amikor a szemem sarkából megpillantottam egy hatalmas fegyvert Natsil kezében.
-Azt meg honnan szerezted?! -inkább költői kérdésnek szántam. Nilela már korábban említette, hogy Natsil tele van meglepetésekkel.
-Soha nem mentem még ilyen gyorsan! -válaszoltam, majd egy éles kanyar következett az úton, mögötte egy tátongó szakadékkal. Hiába húztam a kormányt, az autó csak nyikorgott, de nem fordult el.
-Ugranunk kell! -a menetszéltől alig hallottam a saját hangomat. Egyre jobban rázott az autó, ahogy a kavicsos részhez érkezett.
Vissza az elejére Go down
Natsil

Natsil


Hozzászólások száma : 32
Join date : 2018. Feb. 02.

Vasútállomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás EmptyVas. Feb. 04, 2018 12:28 pm

Hallottam hogy Reyes kiabál de nem értettem, mit. Aztán előre néztem és megtudtam. A gyomrom görcsbe szorult, és kicsit előbb, mint Reyes, kiugrottam az autóból. Ahogy láttam, az esését lassított a szárnya reflex-szerű kifeszítése, mégse mondanám puhának az érkezését; hát még az enyém. Megtanultam esni, igen. De ez azt jelenti hogy törések helyett csak zúzódásaim vannak, sajnos nem azt, hogy gondtalanul érkezem.
A démon se tudott fékezni ahogy mi se, az utat sok bokor szegélyezte, az is lehet, hogy nem látta ahogy kiugrunk. Mindenesetre, ő volt a szerencsétlenebb. Leesett a szakadékba. Nem volt nagy, vagy mély ahhoz, hogy ne tudjon visszamászni, de HA fölkel, majd talán nem lesz hozzá kedve.
– Ez.. jó volt. – mondtam Reyesnek aki odalépett mellém. Ránéztem, és a karján egy hatalmas seb éktelenkedett. Láttam a húsát, a pólóját vér áztatta az egész derekán. Nem tudtam hogy észre vette e, ezért azzal kezdtem, hogy üljön le.
– Ne nézz oda! – fogtam egy kendőt a táskámból és a seb fölé kötöttem erősen úgy, hogy rálógjon a nyílt húsra és ne lássa. Tudtam hogy ha odanéz hogy ömlik a vére elönti a pánik. Hiszen ezúttal nem fog egy délután alatt elmúlni.
Vissza az elejére Go down
Reyes

Reyes


Hozzászólások száma : 33
Join date : 2018. Jan. 28.

Vasútállomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás EmptyVas. Feb. 04, 2018 12:28 pm

Láttam, hogy Natsil veszi a lapot, úgyhogy megvártam amíg kiugrik, aztán elrugaszkodtam én is a meseszép bőrülésről. Kicsit fájt a szívem az autóért.
Szerencsénkre a démon nem vette észre, hogy kiugrottunk, így száguldott tovább, egyenesen a szakadékba. Próbáltam szerencsésen érkezni, de éreztem ahogy a kövek horzsolják az oldalamat. Gyorsan felpattantam és Natsilhoz rohantam, hogy felsegítsem a földről. Meglepetésemre egy kendőt kötözött rám, de csak forgattam a szememet.
-Köszönöm, de volt már ennél durvább sérülésem is. -feleltem lazán, de amikor megláttam az oldalamon lifegő húscafatokat, hirtelen elöntött a fájdalom.
Összeszorított fogakkal ballagtam a táskámhoz. Szerencsére volt nálam fertőtlenítő és kötszer. Lemostam a sebet, Natsil pedig körbekötözött és úgy néztem ki, mint egy múmia. Megszabadultam a felesleges pólófoszlányoktól és felvettem egy fekete, kapucnis pulcsit.
-Hát az autónk oda. És azt sem tudom hol vagyunk. -sóhajtottam. -Talán ha visszafelé sétálunk, találunk egy elhagyatott autót vagy motort.
Vissza az elejére Go down
Natsil

Natsil


Hozzászólások száma : 32
Join date : 2018. Feb. 02.

Vasútállomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás EmptyVas. Feb. 04, 2018 12:28 pm

Meglepődtem amikor megláttam Reyes teljes felszerelését. Szerencsére elátta magát gond nélkül, kötözni segítettem. Nem vagyok benne a legjobb, úgyhogy az egész karjára jutott és kicsit aránytalanul, de nem panaszkodott.
– Egyetértek – mondtam, és elindultunk visszafele. – Remélem nem futunk össze mégegy ilyennel. Nincs időnk erre. Holnap a városban kell lennünk és fogalmam sincs hogy jutunk oda. – A távolban egy kisboltot pillantottam meg. – Elszaladok oda, szerzek ételt és térképet. Te keress egy kocsit és találkozzunk a főúton.
Vissza az elejére Go down
Reyes

Reyes


Hozzászólások száma : 33
Join date : 2018. Jan. 28.

Vasútállomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás EmptyVas. Feb. 04, 2018 12:29 pm

Bólintottam Natsil kérésére, majd elindultam visszafelé. Követtem a démon óriási nyomait, ami hamar visszavezetett az elhagyatott vasútállomásig. Csendesen lépkedtem, nem akartam több megveszekedett démonnal harcolni. Megpillantottam a falnak döntve egy hatalmas motort. Gyönyörű kék fényezés, még a két bukósisak is rajta pihent. Ahelyett, hogy felültem volna rá, elkezdtem magam mellett tolni a szépséget, egészen a kisboltig, ahol felpattantam és megvártam Natsilt.
-Tessék, tedd fel. -nyújtottam neki a sisakot, amikor kilépett a boltból. -Ezzel a kis csodával pár órán belül a városban leszünk.
Lehajoltam és leterítettem a földre a Natsil által vásárolt térképet, majd vad tanulmányozásba kezdtem. Az az igazság, hogy sosem volt erősségem a térképleolvasás.. Soha nem volt rá szükségem.
Vissza az elejére Go down
Natsil

Natsil


Hozzászólások száma : 32
Join date : 2018. Feb. 02.

Vasútállomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás EmptyVas. Feb. 04, 2018 12:29 pm

A bolthoz érve öt percembe került a zár kinyitása, aztán felpakoltam vizet, konzerveket, egy térképet az ország városairól, plusz egy képeslapot. Mindent bepakoltam a táskámba, és kiballagtam egy csokival a kezemben. A zsebembe nyúlva odaadtam Reyesnek. A csoki márka neve “Angyalföldi Ízek” volt. Nem hagyhattam ott.
Odaadtam a térképet is, nézegettem, ahogy Reyes, aztán megpróbáltam a látottakkal egybekötni.
– Aha.. arra! – mutattam a négysávos út felé. Láttam Rey arcán hogy nem igazán van képben. – Majd te vezetsz én meg irányítalak. – ajánlottam fel. – Hogy hogy nem tudsz térképet olvasni? Háromszáz éve hogy tájékozódtál?


A hozzászólást Natsil összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Feb. 04, 2018 12:31 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Reyes

Reyes


Hozzászólások száma : 33
Join date : 2018. Jan. 28.

Vasútállomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás EmptyVas. Feb. 04, 2018 12:30 pm

Elvettem Natsiltól a csokit és gyorsan be is faltam. Kellett az energia. A címkét látván csak forgattam a szemeimet és elnevettem magam. Jellemző.
-Rendben, benne vagyok. -értettem egyet, összehajtogattam a térképet, majd beletuszkoltam a táskámba. -Úgy ahogy most is Nat. Felrepülök. -nevettem el magam, aztán útnak indultunk a messzeségbe. Mögöttünk az állomás csupán csak egy sötét pontnak látszott, ahogy egyre távolabb kerültünk tőle.
(Zárva)
Vissza az elejére Go down
Eliard

Eliard


Hozzászólások száma : 9
Join date : 2019. Jan. 22.

Vasútállomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás EmptyKedd Jan. 29, 2019 10:21 am

Eliard felugrott a vonat oldalára, az ajtó két oldalán lévő kapaszkodókra markolt. Egyre gyorsabban haladt el mellette a táj. Bekukkantott az ablakon, csak hogy megbizonyosodjon, tényleg nem maradt senki a kocsikban. Ezután felmászott a tetejére, végig futott az elejéhez dacolva a széllel és a sajgó bordájával, fejével és hátával. Elöl lemászott és megkapaszkodott az elejébe.
Nagyon halk motorzúgást hallott a távolból. Az erősítés, lélegzett fel megkönnyebbülten gondolatban.
- Te meg mit csinálsz ott? - egy kemény női hang. Eliard mellé ért a motorral, majd megfordult, hogy menetirányba haladjon.
- Szerinted viccből vagyok itt? Meg akarom állítani a vonatot mert fel fog robbanni -
Egyszercsak alábbhagyott a motor zúgás, majd a nő felugrott a vonatra egy hatalmas csákánnyal. Lyukat vájt a tetejébe. Felhúzta rajta magát, majd oda kiabált Eliardnak, hogy menjen át a másik oldalra és ő is kapaszkodjon meg ugyan úgy ahogyan ő, közel a földhöz. Miután látta hogy Eliard is biztosan tartja magát, a csákányát ketté szedte, és az valamilyen varázslatos módon két hasonló csákánnyá alakult, hatalmas éllel.
- Szúrd a földbe! És ne engedd el! - Odadobta neki az egyiket, és mindketten egyszerre csinálták. Volt egy kis rántás, de a vonat nem sokat lassult. Miután már jónéhány perce ezt csinálták, Eliard rájött hogy a leggyorsabb módszert kell alkalmazni a megállítására.
- Kövess! - kiabálja neki Eliard. A csákánnyal kitörte az ablakot, beleakasztotta a szerszámot, és leugrott a vonatról, húzva azt. Minden izma megfeszült, de a vonat megállt, de még mindig a sínen volt. A nő ekkor teljes erőből nekivetődött az oldalának, Eliard irányába, és eldőlt a vonat. Eliard térdre rogyott, mély levegőket vett, de a megerőltetéstől lüktető fájdalom a mellkasában nem enyhült. Leugrott a vonatról és a férfihez sétált az idegen.
- Zewia Malone rendőrkapitány - nyújtotta a kezét, de nem kézfogásra. Eliard elfogadta és felhúzta magát, aztán megrázta a nő kezét. Sötét bőre alatt mindenhol izom feszült, ennek ellenére nőies volt. A szeme szép világos barna volt, de az arca nem volt finom. Hosszú haja raszta volt, összefogva lógott a hátára.
- Eliard James William Bellator- felelte. - Hamar ideért kapitány.
- Amint hívást kaptunk indultam. - Összecsapta a két csákányt és egy pisztolyt csinált belőle. Messze rendőrök érkeztek amolyan autóval. Új találmány volt, inkább a gazdagok vagy a belváros tulajdonában állt. A rendőrök munkáját ez mindenképpen megkönnyítette.
- Sose láttam még ilyen szerkezetet. - mutatott Zewia fegyverére.
- Igen, ilyen nincs mégegy. - majd ráfogta a fegyvert. - Sajnálom Eliard de száljon be! - mutatott az autó felé ami akkor ért oda.
Vissza az elejére Go down
Zewia

Zewia


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2019. Jan. 22.

Vasútállomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás EmptyKedd Jan. 29, 2019 11:55 am

-Igen, ilyen nincs még egy. -egy pillanatra átsuhant a tekintete az arany revolveren, majd felnézett a férfire és ráfogta a fegyverét. -Sajnálom Eliard, de szálljon be!
Ha nem lenne pár nyilvánvalóan törött csontja és hasogató izmai, egyértelműen elhúzná a csíkot a rideg tekintettel rá meredő rendőrkapitány elől, de ebben a helyzetben nem tehetett mást: megadóan felemelte a kezét és beült az autóba. Csikorogtak a kerekek, Eliard három ismeretlen rendőr társaságában, Zewia pedig egyedül utazott az állomásra. Felvette a bukósisakját, de szokás szerint, mindenhogy kényelmetlen volt. Az apró motorral könnyedén vette az akadályokat az úton, vezetés közben pedig elmerengett a ma délelőtt eseményein.

Zewia egy hatalmas napilapot fogott a kezében, a főcímet bámulta: "Újabb terrortámadások a Belvárosban"
De nem is igazán a szöveg volt ami elgondolkodtatta, hanem a kép, amin három kapucnis, kendős férfi szalad el a bűntett helyszínéről. Felgyújtottak egy apró trafikot. Talán ez még nem is nevezhető terrortámadásnak, de a sajtó mindent kifacsar.
-Malone kapitány! -viharzott be az irodájába egy polgárőr. Jerry vagy Lerry. Fogalma sincs. Mindenesetre az ilyesmi nem szokás, ezért Zewia tiszteletet parancsolóan felpillantott a fiúra, mire az összerezzent. -Én..én.. csak... robbantás volt, és azt mondták azonnal magáért jöjjek! Telefonon keresi egy Irina nevű hölgy a Külvárosból, állítólag Ő tanúja volt az esetnek.
Zewia gondolkodás nélkül felpattant és a telefonért sietett.


Eliard egy kivilágított, fertőtlenítőszagú szobában ücsörgött, vele szemben Zewia kopogtatta az asztalt a körmével. Sóhajtott. A férfi is sóhajtott. Halkan nyílt az ajtó, mindketten a betoppanó nőre meredtek.
-Ez a bánásmód hihetetlen! Tudják egyáltalán, hogy ki vagyok én?! -csattant fel Irina a legmagasabb hangszínen, amit csak nő megüthet. Minden jelenlévőnek fejfájása lett a hangjától. Zewia rögtön felpattant és a kezét nyújtotta:
-Malone rendőrkapitány vagyok, velem beszélt telefonon. Kérem, foglaljon helyet. -mutatott az Eliard mellett árválkodó székre. Irina kelletlenül kezet fogott, és leült a székre. Megigazította törtfehér selyemruháját. Természetesen átöltözött a telefonhívás után.
-Nos. Mi is történt akkor a vasútállomáson ma délelőtt? -kisimított egy raszta tincset az arcából, Eliard és Irina pedig sokat sejtetően összenéztek.
(Zárva)
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Vasútállomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás Empty

Vissza az elejére Go down
 
Vasútállomás
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Lebegő vasútállomás

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bannoltak Szerepjátéka :: Játéktér :: Helyszínek :: Külváros-
Ugrás: