Bannoltak Szerepjátéka
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Száműzött vagy? Kitaszított az élet? Még az anyád sem szeret, nem, hogy az adminok? Fogjunk össze és játsszunk együtt!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Bolondok háza

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Nilela
Admin
Nilela


Hozzászólások száma : 76
Join date : 2018. Jan. 27.

Bolondok háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Bolondok háza   Bolondok háza - Page 2 EmptySzer. Jan. 31, 2018 10:18 pm

First topic message reminder :

Bolondok háza - Page 2 Bolond10

Reménykedj abba, hogy nem kell ide betévedned, se látogatóként, se betegként.  Az őrült sikolyok, a körmök hangja, ami a falakat kaparja. Csak nézz be az egyik szobába! Már a hideg ráz? Ha ez sem elég, akkor csak látogass el a doktorok szobáiba és hidd el, amit ott fogsz találni, attól még a véred is megfog hűlni!
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Itachi

Itachi


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2018. Jan. 28.

Bolondok háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bolondok háza   Bolondok háza - Page 2 EmptyCsüt. Feb. 08, 2018 10:14 pm

Csak némán figyeltem végig reakcióját a megtett dolgokra. Végül is, lehet elkapkodta kicsit...
- Ez benne volt a pakliban, amikor nem állítottalak meg... Ilyenkor nincs mit tenni, csak elhallgattatni az esetleges szemtanúkat. Rajtam kívül csak egy valaki maradt...- néztem a még vizsgáló asztalra kikötött nőre, aki a történtekre viszont elhallgatott és inkább csak rángatózik, hogy menekülni akar. Viszont mikor már visszatekintettem Amaira, a lány csak egy megőrülthöz hasonlóan ringatózott a holttestek mellett.
- Szánalmas a viselkedésed...- húztam fel a földről és így néztem le a szemeibe.
- Az ügyből semmi nem fog kiderülni, a férfi viszont halott fog maradni. Egy gyilkosságnak állítjuk be a nő részéről... Csak meg kell ölni őt is, mintha öngyilkosság lett volna és minden el van rendezve. Az, hogy feladod magad vagy megőrülsz, semmin nem fog segíteni... Mihez akarsz kezdeni most, hm?- kérdeztem rá végül érdeklődve, mégis mi a fenét akar ezután.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Bolondok háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bolondok háza   Bolondok háza - Page 2 EmptyPént. Feb. 09, 2018 9:49 am

Kiborulásomat Itachi zavarta meg, mikor felhúzott a földről. Csak meredt tekintettel hallgattam végig mondandóját. Igaza van… Szánalmas vagyok… Szavai után a kikötözött nőre néztem, majd közelebb léptem hozzá. Láttam, hogy nincs túl jó állapotban és amúgy is, amiket csináltak vele, azoknak hála úgy se élne valami hosszú életet. Lesütöttem a szemeimet és megfordultam, majd a földön heverő gyilkos eszközre tekintettem. Némán és felettébb lassan lépkedtem a fadarabhoz, majd lehajolva érte, újra kezembe vettem és már azzal együtt mentem vissza a nőhöz. – Sajnálom! – mondtam halkan, de érzelmek nélkül és a nő szívébe szúrtam azt. Miután végig néztem a pármásodperces rángatózását, kikötöztem a holttestet és jobb kezét a rönkre helyeztem, majd lehúztam a földre. Nagyot sóhajtva tekintettem vissza Itachira. – Én nem a gyilkosság miatt borultam ki! – jegyeztem meg.
(Zárva)
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bolondok háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bolondok háza   Bolondok háza - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Bolondok háza
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Lelkek háza

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bannoltak Szerepjátéka :: Játéktér :: Helyszínek :: Belváros-
Ugrás: