Bannoltak Szerepjátéka
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Száműzött vagy? Kitaszított az élet? Még az anyád sem szeret, nem, hogy az adminok? Fogjunk össze és játsszunk együtt!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Eliot kikötője

Go down 
+3
Brielle
Suijin
Nilela
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Nilela
Admin
Nilela


Hozzászólások száma : 76
Join date : 2018. Jan. 27.

Eliot kikötője - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Eliot kikötője   Eliot kikötője - Page 2 EmptyVas. Jan. 28, 2018 2:38 pm

First topic message reminder :

Eliot kikötője - Page 2 Eliot_10

A kikötőben mindig nagy a sürgés-forgás. Itt az utasszállító hajótól, a rakodóhajóig minden megtalálható és ha nem a hajókürtök, vagy a cipekedő emberek törik meg a csendet, akkor a vijjogó sirályok tesznek arról, hogy nehogy nyugalom legyen.


A hozzászólást Nilela összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Jan. 31, 2018 10:59 am-kor.
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Niku Otoko

Niku Otoko


Hozzászólások száma : 71
Join date : 2018. Jan. 29.

Eliot kikötője - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eliot kikötője   Eliot kikötője - Page 2 EmptySzer. Jan. 31, 2018 9:05 am

Megpróbáltam befolyásoló képességemet használni rajtuk és mázlimra sikerült őket teljesen kiiktatni. A palotához közelebb érve, egyszer csak elfogyott a víz. Valami varázs burok vehette körbe az épületet, hiszen ott már két lábra tudtam állni és mivel elfogyott a kis palackomból a levegő, muszáj voltam levenni magamról. - Itt van levegő! - szippantotta egy nagyot, és közben kicsit megráztam magam, hiszen a ruhám csurom vizes lett. Egy pár perc után settenkedtem be a kastélyba. Még mindig csöpögött a ruhámról a víz, de ez sem érdekelt. Lázasan kerestem Briellet, szobáról szobára jártam, amikor megütötte a hangja a fülemet. Egy ajtó mögül hallottam, és szorosan állva az ajtóhoz hallgatóztam mi folyik oda bent. Hallottam, ahogy Brielle mérgesen szólal fel, hogy senki ne nyúljon a hajához. Csak mosolyogtam ezen, hiszen nagyon jól tudtam milyen kis érzékeny a hajára.
Vissza az elejére Go down
Suijin

Suijin


Hozzászólások száma : 69
Join date : 2018. Jan. 28.

Eliot kikötője - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eliot kikötője   Eliot kikötője - Page 2 EmptySzer. Jan. 31, 2018 10:10 am

Kényelmesen üldögéltem a székemben, ám egy idő után ez az üldögélés unalmassá vált. Merre van már az a lány? Kezdtem bele az idegeskedésbe. - Heul! Parancsoltam az egyik szolgámra. - Menj és nézd meg, hogy mi tart ilyen sokáig! Már rég készen kéne lennie a lánynak! - csaptam mérgesen az asztalra. Rákönyököltem az asztalra és unottan bámultam az ajtót, hogy végre belépjen a lány rajta és végre szórakoztasson engem. Hiszen remek szórakozást nyújtott számomra, ezzel a stílusával.
Vissza az elejére Go down
Brielle

Brielle


Hozzászólások száma : 137
Join date : 2018. Jan. 28.

Eliot kikötője - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eliot kikötője   Eliot kikötője - Page 2 EmptySzer. Jan. 31, 2018 11:46 am

A hölgyek, miután kb. minden rongyot rám aggattak a kastélyban, kikísértek a férfihez. A "kísértek" egy elég enyhe szó, körbeálltak és fenyegetően tologattak. Az ebédlő terem hatalmas volt, tele nagy ablakokkal a tengerre. Mindenhol márványból készült oszlopok, boltívek, arany és kék díszítéssel. Az asztal szintén márványból készült, bár a Földön ilyet eddig még nem láttam.
A székek mind túl nagyok voltak egy halandó embernek, bár én még szerencsére felértem az asztalt. Elmosolyodtam, amikor eszembe jutott, hogy vajon a kis hölgyek, hogy esznek itt. A férfi láthatóan elégedett volt a látvánnyal, ugyanis gőgösen elmosolyodott és intett az embereinek, hogy tálalják a vacsorát. Elkapott a hányinger.
Rengeteg szolga tűnt fel az ajtó mögött, hordták be egymás után a hatalmas tálcákat. Pillanatok alatt úgy megpakolták az asztalt, hogy szinte nem is láttam a velem szemben ülő férfit.
Vissza az elejére Go down
Niku Otoko

Niku Otoko


Hozzászólások száma : 71
Join date : 2018. Jan. 29.

Eliot kikötője - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eliot kikötője   Eliot kikötője - Page 2 EmptyCsüt. Feb. 01, 2018 8:54 pm

Mikor meghallottam, hogy valaki jön az egyik ablaknál lévő hatalmas függöny mögé bújtam és onnan figyeltem az eseményeket. Már amennyire tudtam. Kicsit meglepődtem, amikor megláttam Briellet abba a díszes ruhába. Egész jól áll neki. Miket nem mondok... Ráztam meg a fejemet és miután tisztább lett a levegő, utánuk settenkedtem. Egy nagy boltívhez értem és benézve láttam azt az istent és Briellet egy hatalmas asztalnál ülni. Elkezdtem gondolkodni, hogy most mit is csináljak, hogy tudnám Briellet kimenteni innen. Kicsit belehallgattam a beszélgetésükbe és alig bírtam tiszta fejjel gondolkodni. Ez az isten nagyon felhúz ezzel, ahogy Briellel bánik.
Vissza az elejére Go down
Suijin

Suijin


Hozzászólások száma : 69
Join date : 2018. Jan. 28.

Eliot kikötője - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eliot kikötője   Eliot kikötője - Page 2 EmptyCsüt. Feb. 01, 2018 9:17 pm

Végre valahára meg is érkeztek a lánnyal. - Sokáig tartott! - néztem szigorúan a hölgyekre. - Foglalj helyet! - mutattam a hozzám közelebb székre, s közben végig mértem a lányt. Tetszetős! Vigyorodtam el és így követtem végig, ahogy az apró termet leül a hatalmas székre. Csak biccentettem a fejemmel a hölgyeknek, és ők már a töbi szolgával együtt hozták a fenségesebbnél fenségesebb ételeket. - Válogass kedves! - mutattam a tálakra, s közben zenét kértem. - Szórakoztassatok! - tapsoltam egyet és a szolgák hársfán és fuvolán kezdtek el játszani egy lágyabb dallamot. - Jó újra itt lenni! - mosolyodtam el lágyan. - Nos, ízlik az étel? - kérdeztem meg a lányt.
Vissza az elejére Go down
Brielle

Brielle


Hozzászólások száma : 137
Join date : 2018. Jan. 28.

Eliot kikötője - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eliot kikötője   Eliot kikötője - Page 2 EmptyCsüt. Feb. 01, 2018 9:52 pm

Piszkálgattam az ételt magam előtt. Különböző húsok, halak voltak felszolgálva. Kár, hogy az egész családom vegán. Gondoltam kivételesen jó kislány leszek, pár zöldséget szedtem a tányéromra és unott mozdulatokkal csócsálni kezdtem őket.
-Öhm ja. -vetettem oda a férfinak, akit még mindig eltakart egy hatalmas comb. Hogy milyen állaté lehet, azt jobb, ha nem tudom...
Amikor megszólalt a zene, a lelkem elcsendesedett. A hárfa hangját különösen szeretem, csak becsuktam a szemem és élveztem a zenét. Legalább valami jó is történik velem ezen a rémes helyen. Az első szám lecsengett, én pedig mint egy örömteli kisgyerek, megtapsoltam az előadókat.
-Nos. -fordultam az asztal túloldala felé. -Nagyon érdekes volt ez az egész meg minden, de nekem mennem kell. -lehuppantam a márványpadlóra, a cipőm koppanása visszhangzott a teremben.
Vissza az elejére Go down
Niku Otoko

Niku Otoko


Hozzászólások száma : 71
Join date : 2018. Jan. 29.

Eliot kikötője - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eliot kikötője   Eliot kikötője - Page 2 EmptySzomb. Feb. 03, 2018 11:54 am

Reménykedtem abban, hogy a lány végre sikeresen ki jut a helyiségből, de sajnos ezt nem hagyta az az Isten annyiba. - Franc! - mérgelődtem halkan, majd gondolkodásba kezdtem. Az egyik szolga tartott épp arra, akit elkaptam és szépen a hatásom alá vontam. - Jól figyelj rám! Menj be és hozd ki Briellet egy jó kifogással! - parancsoltam rá. - Várj! A jó kifogás az legyen az, hogy leette magát és át kell öltöztetni! És ide hozd! Hozzám! - találtam ki egy hirtelen dolgot és szépen útjára is bocsájtottam a hölgyet. Remélem sikerrel jár.
Vissza az elejére Go down
Suijin

Suijin


Hozzászólások száma : 69
Join date : 2018. Jan. 28.

Eliot kikötője - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eliot kikötője   Eliot kikötője - Page 2 EmptySzomb. Feb. 03, 2018 2:58 pm

- Ki mondta, hogy elmehetsz? - néztem a lányra szigorúan, s közben a fejemmel intettem, hogy vigyék el a maradék étket. - ülj vissza míg megteheted! - parancsoltam rá, ám ekkor az egyik szolga lépett hozzám és megjegyezte, hogy ilyen koszos ruhába, hogy engedhetem meg, hogy leüljön. - Igaz! - bólintottam, hiszen tiszteltem az istenek törvényeit és az asztalhoz csak tiszta ruhában ülhet le bárki is az illető. - Ti emberek... Ennyire nehezetekre esik betalálni a szátokba? - néztem lenézően a lányra, majd hagytam, hogy kivezesse a szolga a lányt.
Vissza az elejére Go down
Brielle

Brielle


Hozzászólások száma : 137
Join date : 2018. Jan. 28.

Eliot kikötője - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eliot kikötője   Eliot kikötője - Page 2 EmptySzomb. Feb. 03, 2018 6:34 pm

Már éppen nyitottam volna a számat, hogy sértések sorozata hagyja el, de akkor egy szolgáló közbelépett. Milyen rendes tőle, hogy segíteni akar. Biztosan érzi, hogy az uralkodója elveti a sulykot... Amikor kikísért az étkezőből, végig azon gondolkodtam, hogy beintek a férfinak, de lehet, hogy hiányozna az a középső ujj.
A folyosón megláttam Nikut és azonnal a nyakába ugrottam.
-Hát Te, hogy kerülsz ide?! Mindegy is, csak tűnjünk el innen. -sóhajtottam és még szorosabban magamhoz húztam. A karjaiban mindig biztonságban éreztem magam. Lassan elengedtem és a szemébe néztem:
-Remélem van valami terved.
Őszintén meglepődtem, amikor Niku kész tervvel állt elő: mivel szinte minden szolgáló a király parancsait leste, eléggé üresen maradt a kastély többi része. Csak az őrökkel kéne kezdeni valamit.
Vissza az elejére Go down
Niku Otoko

Niku Otoko


Hozzászólások száma : 71
Join date : 2018. Jan. 29.

Eliot kikötője - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eliot kikötője   Eliot kikötője - Page 2 EmptyVas. Feb. 04, 2018 8:36 pm

Mikor megláttam Briellet, akaratlanul is elmosolyodtam. - Csinos vagy! - jegyeztem meg és a terves kérdésére bólintottam. - Tudhatnád, hogy mindig van tervem! - mondtam magabiztosan és elmondtam a kis tervemet. Kisurrantunk a kastélyból. - Szóval, ahogy megbeszéltük! Mivel a lélekenergiámnak kapcsolódnia kell hozzá, így csak akkor tudok neked is ilyen maszkot csinálni, ha valamimet megfogod! - mondtam neki és átöleltem, közben pedig az őröket, pont úgy, mint amikor ide jöttem, elkábítottam. Szorosan tartva magam mellett a lányt úsztam a felszín felé. Mikor felbuktunk a kis maszk, mint egy buborék pukkant szét. A parthoz úsztam és szépen a mólóra kiemeltem Briellet, aztán én is kimásztam. - Nem fázol? - kérdeztem meg aggódva, hiszen csurom víz volt. - Ha akarod nézzünk neked valami ruhát! Kifizetem! - jelentettem ki.
Vissza az elejére Go down
Brielle

Brielle


Hozzászólások száma : 137
Join date : 2018. Jan. 28.

Eliot kikötője - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eliot kikötője   Eliot kikötője - Page 2 EmptyHétf. Feb. 05, 2018 8:35 pm

Mielőtt a kijárat felé vettük volna az irányt, ledobáltam magamról a kilós ékszereket és lehámoztam a fehér tógát. Alatta szerencsére viseltem az eddigi göncöm.
Kissé elpirulva átöleltem Nikut, és csodálkozva pillantottam körbe a tenger fenekén. Csodálatos volt így úszni, kár, hogy nincs elég időnk megcsodálni minden korallzátonyt. A felszínre érve kissé megkönnyebbültem, hogy újra biztos talaj van a lábam alatt.
-Dehogy, hamar megszáradnak.. -sóhajtottam és kicsavartam a pulcsimat. -Tűnjünk el a kikötőből, nem akarom, hogy ez az eszement megtaláljon minket... -pillantottam gondterhelten a vízre. Megfogtam Niku kezét és magammal húztam, nehogy meggondolja magát. A folyóparti sétány felé tartottunk, bár egyenlőre nem akartam hazamenni. Főleg csuromvizesen...
Vissza az elejére Go down
Niku Otoko

Niku Otoko


Hozzászólások száma : 71
Join date : 2018. Jan. 29.

Eliot kikötője - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eliot kikötője   Eliot kikötője - Page 2 EmptyPént. Feb. 09, 2018 10:36 am

Válaszára csak nagyot sóhajtottam. Ez a lány tönkre tesz. – Szüleid tudják amúgy, hogy itt vagy? – kérdeztem meg szigorúan tőle, hiszen csak aggódtam érte még mindig. Olyan ő nekem, mint a húgom. – Olyan felelőtlen tudsz lenni te lány! – emeltem kezemet a fejére és szemeibe néztem. – Akarsz egyet sétálni? – mosolyodtam el. – Gyere, tudok egy jó helyet, ahol elmondhatod azt, ami a szívedet nyomja. – fogtam meg a kezét, pont úgy, mint régen, amikor még a kis keze alig érte körbe a kisujjamat. Azóta mennyi idő telt el és hihetetlen, hogy most már itt áll előttem, mint egy felnőtt nő. Nevettem el magamat. Dehogy felnőtt, sőt még annyira távol áll tőle, és remélem nem is fog egyhamar felnőtt lenni. Mosolyogtam rá és elindultunk a Folyóparti sétány felé.
                              (Zárva)
Vissza az elejére Go down
Lydia

Lydia


Hozzászólások száma : 11
Join date : 2021. Aug. 28.

Eliot kikötője - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eliot kikötője   Eliot kikötője - Page 2 EmptyVas. Szept. 19, 2021 11:40 am

Amikor a hajóra léptek, egy fiatal férfi kezdett integetni Jessamy felé. A nappali fény megvilágításában még fiatalabbnak tűnt, mint az esti kocsma fényében. Alig lehetett idősebb Lydiánál.
-Nos, üdvözlöm a hölgyeket. Jess, ugye?
-Igen. Ő pedig itt a nővérem Anne és a húgom Ly... nette. Lynette. -a lányok akaratlanul is összemosolyogtak a béna névválasztáson.
-Leonarde Worchester. -hajolt meg illedelmesen a férfi. -Nagyon örülök a találkozásnak. A kapitányom, Ivan, minden kérdésetekre szívesen válaszol, illetve Ő adja majd a parancsokat is.
-Parancsokat? -hökkent meg Anne.
-Persze. Ingyen senki sem utazhat. -vonta meg a vállát Leo, cserfes mosollyal a száján.
Lydia minden pillanatban, amikor Leo a szemébe nézett, fülig pirult. Lehajtotta a fejét, hogy a köpeny teljesen eltakarja az arcát. Nem akarta, hogy esetleg felismerjék, vagy ami még rosszabb... észrevegyék, hogy elpirult. Furcsa érzések kavarogtak benne. Egyszerűen nem mert Leo szemébe nézni, de ha mégis sikerült, akkor pedig úgy érezte, napokig bámulná ezt a kék szempárt.
-De, de... megállapodtunk! -Jessamy szinte fortyogott a dühtől.
-Ne aggódj, senkit sem dolgoztatunk halálra. -mosolygott Leo, majd eltűnt a hajókabinok között. A kapitány, Ivan, egy feltehetőleg nem tiszta múltú, nyakig tetovált, szakállas férfi, nyájas mosollyal sétált hozzájuk.
-Én.. én... azt hittem, hogy Ő a kapitány. -értetlenkedett Jessamy.
-Fenéket, Ő a hajó tulajdonosa. -morogta Ivan, majd teátrálisan közel hajolt, mintha egy szörnyű nagy titkot készülne megosztani. -Az apja Worchester gróf, egy közeli tartomány főparancsnoka.
-Ó, szóval ezért ilyen illemtudó. -mondta ábrándos hanggal Lydia.
-A ficsúri viselkedés? Gondolom. -vonta meg a vállát Ivan és egy ablak felé mutatott, amiből sűrű, ételszagú gőz tört elő.-Szóval lányok, ki tud krumplit pucolni?
Vissza az elejére Go down
Anne Hawke

Anne Hawke


Hozzászólások száma : 35
Join date : 2020. Apr. 09.

Eliot kikötője - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eliot kikötője   Eliot kikötője - Page 2 EmptyVas. Szept. 19, 2021 12:58 pm

Nem igazán örültem a hajónak, s talán ez az arcomra ki is ült, de ahogy észrevettem Jess sem repdesett az örömtől. A kapitány kérdésére csak lehunytam egy pillanatra a szemem és akkorát sóhajtottam, mint talán még soha.
- Mind a hárman! - válaszoltam határozottan a kapitánynak aki elmosolyodott ezen.
- No, no, az csak egy emberes munka! - rázta meg a fejét, amit a szakálla sebesen követett.
- Akkor Jess, ez a te feladatod lesz! - néztem a lányra.
- Miért pont az enyém? - hökkent meg dühösen.
- Mert én ezt mondtam, és mivel..- próbáltam virágnyelven elmagyarázni. -Én vagyok a LEGIDŐSEBB, ezért kénytelenek vagytok azt tenni, amit ÉN mondok! - emlékeztettem, hogy én vagyok a parancsnok most.
- Oh, ez a testvérek közötti hierarchia! - kuncogott a kapitány. - Kellene még egy valaki a konyhába, aki hagymát pucol és vág!
Összehúztam a szemöldökömet, ez így nem lesz jó... Én akartam a hercegnővel egy légtérbe lenni, hogy megtudjam védeni, ha bármi történne, de így már nem jövök ki túl jól. Megvakartam a fejem és a hercegnőre néztem.
- Mivel a kis húgom nem igazán ügyes a hagyma vágásában, így úgy vélem, hogy neki kéne a krumplit pucolnia és Jessnek meg a hagymát! - osztottam ki újra a lapokat.
- Lám, lám, igen csak jól beosztottad a húgaidat, viszont magadat szépen kihagytad a névsorból. - vigyorogva karolt át a kapitány. - Csak nem szegény lánykákra akarod hagyni a munkát, s te csak élvezni az utat?
A kijelentésére csikorogtatni kezdtem a fogamat. Ez az idióta, hogy meri azt vélni rólam, hogy lusta vagyok, aki kibúvik a munka alól.
- Szó sincs róla, csak a lányok jobbak a főzésben, mint én!
- Igaz is...- mért fel jobban. - Ahogy látom, te inkább olyan katonás vagy. - dörzsölte meg szakállát és még nagyobbra húzta vigyorát. - Már meg is van mibe lelem hasznodat. A legénységnek segítesz majd, s kezdheted is a hajó orrának kipucolását!
Elkapott az ideg, hogy ilyen munkát bíztak rám, s a szemem sarkából úgy láttam, mintha Jessnek is egy elégedett mosolyt csúszott volna a szájára.
- Akkor irány a munka, hölgyeim! - indított minket utunkra.
- Nagyon vigyázzatok magatokra! - néztem a két lányra, s mikor már elindultak a konyhába, nagyot cisszentettem. -Francba! - indultam el az orrba, ahol egy újabb idegen fogadott. Valószínűleg matróz lehetett, legalább is a ruhája azt sejtette. Fiatalnak tűnt, de nem annyira, mint Jess újdonsült barátja, talán én korom béli lehetett. Haja barnásszőke volt, kicsit olyan volt, mint Adriel. Milyen rég is volt már! Kúsztak elő a régi emlékek.
- Anne vagyok! - nyújtottam a kezem a férfinek.
- Ad.. - hallottam meg a nevét és a szívem megált egy pillanatra. - Adam Friedrich.
Hihetetlen úgy viselkedek, mint egy idióta tinédzser, elkéne felejtenem őt, a rendőrséget, az egész múltat.
- Takarítani jöttem! - jelentettem ki.
- Nagyon helyes, elkell úgy is egy kis segítség! - mosolygott rám.
Vissza az elejére Go down
Jess

Jess


Hozzászólások száma : 61
Join date : 2018. Mar. 10.

Eliot kikötője - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eliot kikötője   Eliot kikötője - Page 2 EmptyHétf. Szept. 20, 2021 8:26 pm

Nocsak, nocsak.. gondolta Jess mikor a kapitány átkarolva a feszengő Anne-t osztotta ki neki a feladatot. Tudta, hogy igazából mi játszódik le a lányban, zavarta, hogy nem vigyázhatnak egyszerre a lányra. Azt mondaná "több szem többet lát, több ember jobb védelem" vagy valami ilyen hülyeséget.. és ezt biztosan teljes lényét kihúzva, szemeit a távolba valami magasabb cél irányába meresztené. A gondolattól Jess elmosolyodott. Aztán eszébe jutott, hogy igaza lenne Anne-nek. Próbálta elkapni a tekintetét, miközben mentek le a lépcsőn, de Anne-t elfoglalta, hogy bemutatkozzon valakinek.
Jess hercegnőre pillantott, aki mellette jött le a lépcsőn. Magában mosolygott, az arca pedig egész vörös lett. Megállította a lépcsőn, két vállánál fogva fordította magához és a tenyerét a homlokára csapta.
- Mi van veled, rosszul vagy? Nem meleg a homlokod, hál' istennek.. napszúrást kaptál? -A hercegnő hirtelen elsápadt, mintha megijedt volna. -Jaj, bocs, csak azt hittem van valami. Egész vörös voltál.. jobb is, hogy itt leszünk a nap elől.
Kicsit túlzásba vitte az aggódást, de hát elvileg testvérek, és egy csomó konyhás nézte őket.
- Üdv mindenki! - tárta szét a karját. - Jess vagyok, ő meg itt a kishugom, Ly.. nette. - Francba ezzel a hülye névvel, nem tudom megszokni. Rutinosan kihúzta a tokból a kését és megprörgette az ujjai közt, játékosan gonosz mosolyt vetett mindenkire. - Hol az a hagyma?
Jess már megszámolni se tudta, hányat vágott fel, hány emberrel veszett össze hogy ő nem vág más késsel, mint a sajátjával.
- Nekem ez áll kézre, Kiri! - mondta a hatalmas, tetovált férfinak, aki csak megforgatta a szemét.
- Szarom le. A kishercegnőnek szólj már, hogy igyekezzen, soha nem leszünk kész..
- Hercegnő? Hah, ez jó volt.. - Jess szeme előtt lepergett az élete, mielőtt felfogta, hogy a szakács csak gúnyból szólította így Lydiát.
Leguggolt a lányhoz és gyorsan kezdte hámozni a krumplikat.
- Mit csinálsz, ne úgy fogd a kést! - Sajnálta szegény lányt, teljesen ismeretlen terület volt ez neki, még kést se fogott életében a kezében. - Csak pár napot kell itt kibírnunk, igérem. Addig pedig Anne vagy én veled leszünk. De ha megtalálom azt a nyomorult gyereket aki átvert.. - Olyan gyorsan húzta a kést, hogy belevágott a kezébe. A víz, amiben a krumplik lebegtek, vörös lett. A hercegnő elfojtott egy sikolyt, a pucilástól remegő kezeit a szája elé kapta.
A seb inkább mély volt, mint hosszú, pont megcsúszott és a csuklóján majdnem egy ütőeret talált el.
- Huh.. gáz lett volna így meghalni - próbálta kicsit enyhíteni a hercegnő riadalmát, de a vére egyre csak folyt a vízbe. - Várj, ez jól jöhet! - Bekente vérrel a lány kezét, aki teljesen elfehéredett. Levette a kendőt a lábáról, a csuklójára kötötte és megszorította. - Hé! Valaki! - kiabált Jess, mire odament hozzájuk a nagydarab szakács. - A hugom elvágta a kezét, megyek, ellátom a sebét.
- Majd a kapitány elintézi - vágta rá, majd előrehajolt és szemügyre vette a hercegnő kezeit. Mielőtt kiszúrhatta volna, hogy semmi nincs ott, Jess megfogta a remegő kezeket. - Majd én ellátom. Én vagyok a testvére.
- Te itt maradsz. Téged meg felviszlek a kapitányhoz.
- Kiri, kedvellek. Úgyhogy ne akard hogy ne kedveljelek. ÉN látom el.
A férfi öblösen felnevetett, hatalmas kezét Jess vállára csapta.
- Nyugodj már le.. csak bekötik és visszajön, jézusom.. mindig ilyen hisztisek a tesóid? - kérdezte nevetve Lydiát miközben mentek fel a lépcsőn. Szegény lány fal fehér volt. Jessre nézett, aki mondta neki, hogy nem lesz semmi baj, de ha mégis, kiáltson és egy perc alatt ott lesz. Ez másnak úgy tűnhet, hogy jó testvéri maszlag, de igazából komolyan gondolta. Idegen helyen vannak, egy hajón, egy rakás idegennel. De nem is Anne-t és Jesst kérték volna fel, ha nem tudnák, hogy egy hajót is elsüllyeztenek a hercegnőért.
Vissza az elejére Go down
Lydia

Lydia


Hozzászólások száma : 11
Join date : 2021. Aug. 28.

Eliot kikötője - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eliot kikötője   Eliot kikötője - Page 2 EmptyHétf. Szept. 20, 2021 9:44 pm

Lydia kezei már éppen abbahagyták a remegést, amikor azonban a térde kezdett rá. A nagydarab szakács ugyanis, nem a kapitányhoz, hanem Leo irodájába vezette.
-Elvágta a kezét. -vonta meg a vállát Kiri.
Lydia csendben, a sebtelen kezét szorongatva ült le a hatalmas mahagóni asztal előtt árválkodó székbe. Leo egy ósdi bőröndöt nyitogatott, mindenféle gézlapok, kötszerek és fecskendők voltak benne. Kiri közben észrevétlenül elhagyta a helységet, de a fiatalok észre sem vették, hogy kettesben maradtak.
-Majd én bekötözöm, köszönöm... csak egy apró seb. -felelte a szokásosnál határozottabban Lydia.
-Nem is tudtam, hogy tudsz beszélni. -a férfi arcára hatalmas, cserfes vigyor ült ki, és átnyújtotta a kötszert. -Lynette, ugye?
-Igen. -bólintott és elkezdte bekötözni a Jessamy vérével összekent ujját. Egy kézzel szinte lehetetlen volt a folyamat és minden egyes szerencsétlenkedésével szélesebbre húzodott Leo száján a mosoly.
-Megengeded, hogy segítsek?
Lydia bólintott, a férfi pedig lehajolt hozzá és óvatos mozdulatokkal körbetekerte és leragasztotta a nő kezét.
-Azt hiszem mégsem való Nektek a hajós munka. -Leo próbálta visszafojtani a nevetését és most először Lydia is őszintén elmosolyodott.
Pár másodpercig csak néztek egymás szemébe, mintha megszűnt volna körülöttük a világ.
-Szóval... miért is utaztok Neitribe?
-Hát Te miért utazol oda? -kérdezett vissza Lydia, mire Leo felvonta a szemöldökét. A hajába túrt és nagyot sóhajtott, mint aki valami szörnyűséges titokba akarja beavatni a lányt.
-Ott lesz majd valami... amit, hát, fogalmazzunk úgy, hogy el kell hoznom... egy kis időre.
-Vagyis... ellopnod? -kérdezte Lydia, miközben felállt a székről. Egyenesen Leo szemébe nézett, de a férfi nem válaszolt.
Felkísérte a hajó fedélzetére és végigsimított a nő bekötözött kezén.
-Munka helyett inkább próbáld meg élvezni az utazást. És ha még egyszer megvágnád magad, tudod hol találsz.
Lydia tetőtől talpig elvörösödött, a gerincén bizsergés szaladt végig.
Fogalma sincs mivel fogja tölteni az idejét a hajón, Jessamy és Anne társasága nélkül.
Leo mosolya elhalványodott, ahogy visszaért az irodájába és bezárta maga mögött az ajtót. Az íróasztala mögé siet és olvasni kezdi az előbb félbehagyott levelet:

"...Fiam, a béke érdekében kell megtenned. Holnaphoz két napra elhalad Neitriben Dorsten hercegnő, napnyugtakor. A hercegnő elrablása talán kissé túlzásnak tűnhet, de ilyen vészjósló időkben nem engedhetjük meg magunknak, hogy aggályoskodjunk. A szövetséget nem köthetik meg, az a birodalmunk végét jelentené... tedd meg, a birodalomért, az Apádért, a becsületedért..."
Vissza az elejére Go down
Anne Hawke

Anne Hawke


Hozzászólások száma : 35
Join date : 2020. Apr. 09.

Eliot kikötője - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eliot kikötője   Eliot kikötője - Page 2 EmptyKedd Szept. 21, 2021 8:29 pm

Sose voltam a két kezű munka híve és így hogy még muszájból is kell végeznem nem igazán tetszik, de legalább a társaságom pótolja ezt a szörnyű érzést.
- És te mióta dolgozol a hajon? - kérdeztem érdeklődve.
- Már egy jó pár éve. - mosolyogva válaszolt. Akaratlanul is újra és újra gyomorgörcsbe rándultam a mosolyától, pedig tudom, hogy aki előttem áll nem ő. Miközben ezeken agyaltam, a szemem sarkából megláttam a hercegnőt, amint egy hatalmas alak kísérgeti. Ugye nem jöttek rá? Rándult a gyomrom még jobban görcsbe.
- Jól vagy? - lépett hozzám közelebb Adam.
- Persze! - válaszoltam zavartan neki.
- Nem úgy tűnik, lehet jobb lenne ha lepihennél, vagy szólnánk a kapitánynak, vagy Leonak.
- Francokat! - ráztam meg fejemet, majd az ideg csak elérte célját, s kénytelen voltam a gyomromhoz kapni.
- Elég! Most velem jössz! - karolt a karomba és szint tolt engem a kapitány felé.
Talán nem is volt rossz, hogy így elrángatott, hiszen így láttam, hova is viszik a hercegnőt.
- Kapitány! - szólította meg Adam a nagy szakállút.
- Mond, Adam!
- A lány nincs jól!
- De jól vagyok, csak ez a fránya tengeri franc! - mosolyodtam el kelletlenül. - Nem igazán akartam ezt senkinek elkotyogni, de hát úgy látszik nem igazán bírom a hajókázást.
- Értem, no ebben az esetben, kénytelen vagyok leküldeni a konyhára a testvéreidhez, ott talán annyira nem érzed majd a hajó ringását.
A francokat nem fogom, de nem is baj, legalább együtt leszek a két lánnyal.
- Köszönöm! - próbáltam kicsit jobban rájátszani a rosszullétemre.
- Le kisérjelek? - kérdezte Adam.
- Végül is, igen, úgy sem tudom merre találom a konyhát.
Adam bele karolt újra a karomba és most már hagytam, hogy erőszak nélkül vezessen. Valahányszor az arcára tekintettem az ő arca villant be, de miért? Ennyi év után is érzek még valamit? Sóhajtottam csendben a gondolataim között, amikor megpillantottam Lydiát.
- Te mit keresel itt? - kérdeztem aggódva, miközben Adam karjaiból kibújtam. - Nem krumplit kéne pucolnod?
- De, csak... - ránézett a férfira. - Tudod véletlenül elvágtam az ujjam.
- Oh, Istenem... Jess ennyire nem tud rád oda figyelni? - kaptam fel a vizet. - Te biztosan jól vagy? Olyan vörösnek tűnik az arcod! - nyúltam az arcához a lánynak. - Remélem nem kaptál el semmit! Gyere! - fogtam meg a kezét, s majd Adamre néztem. - Köszönöm, hogy elkísértél, de innen Ly..nett is eltud vezetni! - búcsúztam el tőle és a lánnyal elindultunk a konyha felé. - Mit csináltok Jess-sel? Elkéne kerülni a feltünést és vigyázni is kellene rád! - súgtam idegesen a lánynak.
Vissza az elejére Go down
Jess

Jess


Hozzászólások száma : 61
Join date : 2018. Mar. 10.

Eliot kikötője - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eliot kikötője   Eliot kikötője - Page 2 EmptyCsüt. Szept. 23, 2021 12:26 pm

Jess kitörő nevetéssel díjazta Kiri viccét. Mostanáig eszébe sem jutott, mennyire hiányoznak neki a matrózok, a hajó ringása.. ez az igazi szabadság, gondolta. 
A szakács meglepődésére Jess úgy szelte a zöldségeket, mint egy gép. Közben a férfi mesélt neki történeteket az előző hajóról, ahol szolgált, hogy mikbe keveredett fiatal korában csempészként, amit azért csinált, hogy legyen pénze a beteg édesanyja ápolására. A történet meghatotta Jesst, bár ellenben a legtöbb embertől, aki nem ismeri a kalózokat, azt gondolják, mind haramiák, gonoszok és tolvajok. Ez persze sokszor igaz, de nem mindig.
- ..és mindenki azt hitte, a megváltozott áramlattól lett rosszul, senki sem gondolta, hogy a bab volt. - nevetett a férfi.
- Hát ez nagyon jó Kiri! Egész nap tudnám hallgatni a történeteidet. - öntötte a szószt a zöldségekre. Egy hatalmas wokban főzte össze őket a lobogó tűzön. Az illatok csodásak voltak.
Jess a szeme sarkából látta hogy Anne a szokásos katonás járásával baktat le a lépcsőn, mögötte lemaradva Lydia, és valamiről nagyon hevesen beszélgetnek. Ahogy arra fordult, látta hogy a hercegnő a kezére mutogat, aztán Jessre. Anne a lány bekötött kezére nézett, Jess pedig az ujját a szájához emelte és Anne szemébe nézve nyomatékosította a szándékát, miszerint ezt tartsák titokban. Anne vette a jelet és bólintott. Kiri ekkor fordult meg és vette észre a lányokat.
- Á, a kistesóid!
- Én a középső vagyok. - jegyezte meg Jess.
- Eddig észre se vettem hogy hasonlítotok egymásra.
- Hát, köszönjük.. - mondta Anne zavartan. Jess elfordult, hogy Krii ne lássa, ahogy nevet. Ugyanis még a véletlen se hozta úgy, hogy hasonlítsanak.
- Éppen ideje tálalni! - szólt Kiri. - Jess, hozd a kondért. Ti ketten lányok, mit kerestek itt amúgy?
- A nővérem rosszul van, nekem bekötötték a kezem, épp Leohoz kísérem. - válaszolt halkan a hercegnő.
- Á, rendben van. Leonak ma jó napja van, úgy látszik. Ennyi szép fiatal lány járkál hozzá. - kacsintott Lydiára, aki majd elsüllyedt zavarában.
- Hát ha szembejön velem, ő lesz majd az, aki ellátásra szorul. - mérgelődött Jess. Még mindig mérges volt rá, amiért így átverte. De legalább a lányok egyenlőre megúszták a munkát ezekkel a mondva csinált ürügyekkel.
- Ne zsémbeskedj! - rázta meg a lány egyik vállát Kiri. - Inkább hozd a tányérokat és kezdj el mosogatni.
Már a forró víz hallatása is felszisszent Jess.
- Nem mosogatok. - mondta. - Majd én osztom a kaját, mosogasson ő. - mutatott a háta mögé Jess a középkorú, alacsony férfira, aki a konyha másik végében mosott fel, és ennek hallatára káromkodott egyet.
- Rendben van - vonta meg a vállát Kiri. - Akkor láss neki!
Vissza az elejére Go down
Lydia

Lydia


Hozzászólások száma : 11
Join date : 2021. Aug. 28.

Eliot kikötője - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eliot kikötője   Eliot kikötője - Page 2 EmptyVas. Szept. 26, 2021 11:25 am

Jessamy minden tányérba hatalmas adagokat szedett, amit a felette tornyosuló Kiri nem nézett jó szemmel és vadul koordinálta a lány merőkanalának minden mozzanatát. Ebédtájt a legénység, mint egy nagy család, összegyűlt az étkezőben és beszélgetés, nevetés zaja töltötte meg a teret. Még a kapitány is behúzódott az egyik sarokba és gondterhelt arccal, papírokat vizsgálgatva fogyasztotta el az ebédjét.
-Leo nem ebédel? -kérdezte meg kissé gúnyos mosollyal Jessamy. Mintha ráérzett volna mi is motoszkál Lydia fejében.
-Ehh. -vonta meg a vállát Kiri. -Eszik az, csak egymagában. Jut is eszembe... Te, kishölgy. Úgy is jól összebarátkoztatok már, vidd fel az ebédjét.
Lydia kezébe nyomott egy porcelán tányért, szalvétába csomagolt evőeszközökkel.
-Elkísérlek! -pattant mellé Anne, de Kiri hamar lelombozta.
-Még mit nem... valakinek segítenie kell kiosztani a tányérokat.
Anne kelletlenül bólintott és Lydia után nézett, aki egyszerre rémesen alantasnak érezte, hogy Ő vigye másnak az ebédjét, viszont reménykedett benne, hogy esélye nyílik beszélgetni a férfival.
Kettőt kopogott, de az ajtó nem nyílt ki.
-Gyere csak!
Halkan belépett, Leo az ajtónak háttal, egy meglehetősen öblös fiókban turkált.
-Köszönöm, tedd csak az asztalra. -szólt, anélkül, hogy felnézett volna.
Lydia ekkora sértést egyszerűen nem hagyhatott szó nélkül.
-Szívesen. -vetette oda és a tányért elég hangos csattanással helyezte az asztalra. Egy pillanat töredékéig elgondolkodott rajta, hogy vajon eddigi élete során Ő, mint hercegnő, hány alkalmazottját alázhatta meg így... anélkül, hogy észrevette volna. Lelkifurdalás és szégyen keverékének a keserűsége ült ki az arcára.
-Lynette, várj! -a férfi gyorsan felpattant, leporolta az öltözékét és az éppen távozó nő után sietett. Észrevette a szemében összegyűlő könnycseppeket és hirtelen nem értette, hogy mi váltotta ki ezt a reakciót. Mindenesetre nem tetszett neki, ha szomorúnak látta a nő világosbarna, szinte arany színű szemeit.
-Ne haragudj, udvariatlan voltam. Kezdjük előlről, kérlek fáradj be. -elmosolyodott és nagy gesztikulációkkal a szoba felé mutatott. Hirtelen annyira bután érezte magát ebben az öltözékben, Leo biztosan mást gondolna róla, ha meglátná abban a kék, muszlin ruhájában...
Lydia önkéntelenül is elmosolyodott és engedve a kísértésnek, hagyta, hogy Leo becsukja mögötte az ajtót.
-Tudod... -köszörülte meg a torkát. -Az a helyzet, hogy Kiri túlságosan is bőkezű. Mindig annyi ételt küld fel, amit képtelen vagyok egymagam elfogyasztani. Örülnék, ha velem tartanál.
Lydia arcán még szélesebbre húzodott a mosoly, hiszen pont egy pár perce látta, hogyan is kurtítja meg az adagokat a szakács. Leo tányérján is csak átlagos mennyiségű étel tornyosult, de meghatotta a gondolat, hogy a férfi meg akarja osztani vele. Kihúzta Lydiának a széket és miután a nő leült, megkerülte az asztalt, hogy vele szemben foglalhasson helyet. Vajon a jövendőbeli férje is tiszteletteljesen bánik-e majd vele... és, hogy vajon el fogja-e feledtetni vele Leo emlékét valaha is...
A tányéron megpihenő sült zöldségekből kezdtek el csipegetni és evés közben a férfi különböző hajós történetekkel szórakoztatta Lydiát, aki az illemet maga mögött hagyva, teli szájjal nevetett. Első pillanattól kezdve úgy érezte, hogy őszinte lehet a férfivel és még azon is elgondolkodott, hogy esetleg felfedi előtte a kilétét.
-Az a helyzet, hogy valamiben szeretném a segítségeteket kérni. -mondta gondterhelten és a tányér széléhez támasztotta a villáját. -Már meséltem Neked arról, amit... el kell hoznom.
-El kell lopnod. -javította ki Lydia.
-Olyasmi. -vonta meg a vállát Leo. -Első körben Jesst szerettem volna megkérni, de azt hiszem, még mindig neheztel rám. Ehhez a feladathoz olyan emberekre van szükségem, akikben maximálisan megbízom.
-És... bennem megbízol?
-Igen. -felelte határozottan Leo. A vele szemben ülő lány annyira ártatlannak és kedvesnek tűnik. Van benne egy kis titokzatosság, na, de melyik nőben nincsen... Tetszik neki a cserfes mosoly mögött meghúzódó határozott jellem. Bár abban biztos, hogy a három nő nem testvér... még csak nem is rokon. Annyira eltérő a modoruk, a viselkedésük... kizárt dolog, hogy egy családban nőttek volna fel. Talán biztonságosabb úgy utazniuk, ha ilyesféle mesét találnak ki.
-És miben kéne a segítségünk? -szegezte neki a kérdést.
-Még nem tudom. De kelleni fog. -erre már mindketten összenevettek.
-Rendben... akkor azt hiszem, először megbeszélem a nővéreimmel.
-Mindenképpen. -Leo elmosolyodott.
-Azt hiszem, a legjobb lesz, ha visszamegyek... már biztosan aggódnak miattam.
Leo elkísérte az ajtóig és búcsúzóul végigsimított Lydia kezén, aki nyomban elvörösödött.
A nap hátralevő része csendben telt, Lydia nem tudta, hogyan hozakodjon elő Leo tervével, így inkább nem mondott semmit. Szerette volna beavatni a lányokat, de... túl csábító volt az ötlet, hogy Leonak és neki van egy közös titka.
Másnap reggel korán keltek, a nap még alig bukkant fel a horizonton. Lydiának még van másfél napja színt vallani... a hajó holnap reggel kiköt.
Vissza az elejére Go down
Anne Hawke

Anne Hawke


Hozzászólások száma : 35
Join date : 2020. Apr. 09.

Eliot kikötője - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eliot kikötője   Eliot kikötője - Page 2 EmptyVas. Szept. 26, 2021 3:29 pm

Mikor Kiri megállított, az arcomra kiült a düh. ,,Francba ezekkel az idiótákkal!” Ki sem kellett mondanom a gondolatomat, már válaszolt is rá Kiri.
- Egyedül is megoldja, ha mindig utána lihegsz sose lesz önálló! Inkább oszd ki gyorsan az ételt és igyál egy kicsit. – vigasztalóan lökte meg a vállamat.
- Cöh… - húztam el a számat.
- A nővéred mindig ilyen… karót nyelt? – vigyorogva kérdezte Kiri Jesst.
- Látod! – vonta meg vállát Jess, majd hangos nevetésbe kezdtek.
- Jól megtaláltátok egymást…- forgattam a szemeimet.
- Lazítsál már! – mondta Kiri, majd mikor a tányérok kiosztásával elkészültünk, egy nagy korsót nyomott a kezembe és Jess kezébe is. – Fenékig!
Elhúzott szájjal néztem a korsóra. ,,Mit kéne tennem? Nem tetszik ez a nagy lazaság, pláne úgy, hogy Lydia egyedül van Leoval…De nem tudok most mit tenni… Meg amúgy is csak nem lesz semmi baja.” Fogtam a korsót és egy hajtással leöntöttem a torkomon.
- Ez igen Anne! – vigyorgott Kiri rám.
Kicsit elengedtem magam, megebédeltünk és még néhány korsót lehúztam. Kicsit talán a fejembe is szállt az ital, de csak éppenséggel annyira, hogy jobban megeredjen a nyelvem. Végre elkezdtem megnyílni, s miután észrevettem, hogy a hercegnő is visszatért még inkább ellazultam.
Az ebéd lassan fejeződött be, s mindenki visszatért a saját helyére, így én is visszatértem Adam mellé. Az elején még bizonytalan voltam, hogy biztos Adam mellett vagyok, ám mikor a meleg hatására az alkohol jobban beütött, már teljesen mást hittem. Akaratlanul is Adrielnek kezdtem hívni és panaszkodni kezdtem neki, hogy mennyire hiányzik ő, Alexander és a rendőrség, s hogy milyen régóta is szeretnék újra beszélni vele, s talán az érzelmeimet is megosztanám vele. Adam meglepően nem használta ki a helyzetet, azt tudod, hogy néha megcirógatott, átölelt, s mikor elkezdett a nap lefele menni, mi a hajó orrán összebújva figyeltük azt. Arra a pár órára teljesen elfelejtettem miért is vagyok a hajón, de még is olyan boldog voltam.
Másnap reggel enyhe fejfájással keltem, két erős férfikar között. Riadtan pattantam ki Adam mellől.
- Na mi van? Most hogy észrevetted, hogy nem Adriel vagyok, már nem is kellek?
- Mi van?
- Nyugodj meg, semmi nem történt, azon kívül, hogy kisírtad magad rajtam. – mosolygott rám. – De azért sajnálom, hogy csak ennyire kellettem.
- NE haragudj a tegnapért, kicsit sokat ittam…
Összeszedtem magamat és megkerestem a többieket. A hajó fedélzeten nézelődtek.
- Csak hogy megvagytok! – szaladtam feléjük.
- Ilyen sokáig tartott megtalálni minket? – vigyorgott Jess.
- Mi? Nem! Csak az a rohadt pia… - sóhajtottam fel.
- Te jól vagy? – néztem a hercegnőre, aki olyan furának tűnt nekem. Mintha valami nyomná a szívet. – Nyugodj meg! Holnap már kikötünk! – bíztattam.
Vissza az elejére Go down
Jess

Jess


Hozzászólások száma : 61
Join date : 2018. Mar. 10.

Eliot kikötője - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eliot kikötője   Eliot kikötője - Page 2 EmptyVas. Szept. 26, 2021 7:58 pm

Jess kivételesen egyetértett Kirivel, Lydia legalább kicsit önállósodik az út alatt. Nemsoká visszatér a kényelembe a szolgák közé és többet nem kell emiatt aggódnia, hogy valakinek felvigye az ebédjét.
Amint Anne lehúzta a sört Jess az asztalra csapott és örömittasan füttyentett egyet.
- Ez igen, Anne! - kiáltott a grimaszoló lányra, megvárta hogy elforduljon, és Kiri fülébe súgta: - Két aranyat rá hogy ötnél többet nem bír inni.
- Állom. Még hétig is elmehet. - dörzsölte az állát a férfi.
- Á, kizárt. Az ötödik előtt már az ágyat fogja nyomni. - nyújtotta a kezét Jess, amit Kiri erősen megrázott.
Kora délután lehetett, amikor Kiri odalépett az edényeket törölgető lány mellé, és egy hatalmas hordóból kitüremkedő kis csapot csavarva engedte egy korsóba a habzó sört. Az arcán diadalittas vigyor szélesedett, amikor Jess a szemeit forgatva vette ki a zsebéből a két aranyat és csapta a pultra.
- Picsába! A hetedik ha jól számolom.. - morogta a lány.
- Úúgy bizoony! - nevetett fel Kiri. - Ez a lány aztán tud mulatni. Nem szoktatok a nővéreddel inni?
- Nem is a.. - szaladt ki Jess száján. - vagyis, nem egy társaságba járunk. Nem is tudtam, hogy szokott egyáltalán inni.
- Gondolom példát akart mutatni. - vonta meg a vállát Kiri.
Jess apja sose akart neki példát mutatni, sose akarta irányítani a lányát, megmondani neki mit csináljon és mit nem. Ezért azt csináta, amit helyesnek gondolt, sokszor rosszul, néhányszor jól sült el. "Jess, a megérzéseid jók, azokra kellene hallgatnod, nem rám." Nem is tudott volna rá hallgatni, ha sose mondja meg neki, mi hogyan megy az életben. Mégis mindig is ő volt a példaképe. Utólag visszagondolva lehetett volna inkább az apja mint a kapitánya: egy szülő, aki figyel a gyerekére, nem egy parancsnok, akit nem érdekel, mit csinál a matróza amíg megcsinálja amit kér tőle. Nem tanította meg írni-olvasni, csak térképet. Persze mostmár tud, de ez nem az apjának köszönhető, hanem a kalózoknak, akik meséltek neki ijesztő estimeséket és megosztották vele élettapasztalataikat. Ezekhez a történetekhez gyakran visszanyúlt, például, hogyha a kelet felől az Atlasz tengerre indulsz, sose menj délnek, mert ott egy több mérföldes átmérőjű sziklás rész van, vagy, hogy mindig az egyik kezed legyen a pisztolyon, a másik markodban a tőröd legyen, ha idegen helyen alszol. Jess csak ezekre tudott csak támaszkodni. A fogadott nagybácsijai szavaira.
- Mivan kölyök? - bökte oldalba Kiri a lányt, mire Jess reflexből hátratette a lábát hogy védekezzen.
Megrázta a fejét és elsöpörte az emlékeket.
- Bocs, Kiri, elkalandoztam - kivette a férfi kezéből az egyik korsót (mikor hozott mégegyet?), hozzávágta a Kiri kezében lévőhöz, és visszament az ebédlőbe, közben belekortyolt a sörbe.
Letelepedett az asztalhoz, Anne vele szemben éppen belemerült egy történetbe hogy valami fura alakok elvitték őt meg Adrielt.. ő nem tudom ki, de gondolom a munkatársa volt.
- Várj, mi? Te zsaru voltál? Olyanok még vannak? - nevetett fel Kiri.
- Nyomozó - húzta ki magát Anne büszkén, majd folytatta.
- Te mit csináltál, amikor megtudtad, hogy eltűnt? - kérdezte Jesstől egy hosszú hajú férfi az asztal túlsó végéből.
- Nem tudtam, hogy elrabolták - vonta meg a vállát Jess. Beleivott a löttyébe, és majdnem ki is köpte a felismeréstől. - Vagyis, nem azonnal tudtam hogy eltűnt, hanem napokkal később szóltak.. másik zsaruk, hogy keresik.. nagyon sokat dolgozott, néha haza sem jött napokig. - hazudott mint a vízfolyás. - Folytasd, most jön az izgi rész - nézett Anne-re, aki értetlen arckifejezéssel fordult felé. Szerencse, hogy bármilyen állapotban is volt, elég volt egy kicsit máshogy néznie Anne-re, a lány megértette, mit akar mondani.
- Jaj, igen. Szóval a gonosz Damien.. - folytatta őszinte lelkesedéssel.
Damien? Milyen név ez.. egy Damien nem tud gonosz lenni, ez annyira fura. Adriel, Ace, milyen emberekkel találkozik ez a lány..
A sztori tényleg izgis volt, Anne egész délután mesélt, és mi is vele nevettünk vagy izgultunk a történetein. Aztán a vége fele már csak Adrielről beszélt, és mindenkinek vissza kellett menni csinálni a teendőit.
- Nem is találkoztam a sráccal, és már tudom hogy a szeme majdnem fekete, olyan sötét barna, a haja rövid és olyan magas mint Adam. - nevetett fel Kiri.
Jess a hasát fogta és rázkódott a kitörő röhögéstől.
- Neked volt barátod? - kérdezte komolyan a férfi.
- Ne nevettesd ki magad, Kiri - tápászkodott fel. - Nem érdekelnek az ilyen dolgok.
- Még fiatal vagy hozzá - legyintett a férfi. - Mennyi is vagy?
- Azt hiszem 21-22.
- Nem tudod, hány éves vagy?
- Nem tartottam soha fontosnak. Kit érdekel? 20 vagy 25, nem számít. Az számít az ember miképp éli az életét. - törölgette a tányérokat.
- Hát, ebben igazad van. Szóval huszonéves. Még előtted az élet, a világ tele van helyes fiúkkal és lányokkal.
-Tudom. De nem érdekelnek.
- Még nem. Majd tudod, ha az igazi áll előtted. - mosolygott maga elé Kiri.
- Honnan tudom?
- Hát ahogy téged ismerlek, úgy, hogy majd legyőz egy csatában. Olyannak tűnsz, aki gyengének tartja azokat, akik nem tudják megvédeni magukat.
- Ez így van.
- Ezért vagy ilyen a hugoddal?
Jess lefagyott egy pillanatra.
- Mi? - nyögte ki.
- Azért, mert ő nem olyan katonás, mint ti ketten, attól még nem kevesebb vagy gyengébb, mint te.
- Fogd be, Kiri, nem is tudsz semmit. Aki gyenge, meghal. Az élet ilyen.
-Szerintem meg -fordult szembe a dühös lánnyal, szemei parázsként szórták a szikrákat. - meg kell védenünk azokat, akik nem tudják magukat.
Vissza az elejére Go down
Lydia

Lydia


Hozzászólások száma : 11
Join date : 2021. Aug. 28.

Eliot kikötője - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eliot kikötője   Eliot kikötője - Page 2 EmptyHétf. Szept. 27, 2021 8:30 pm

-Én, én teljesen jól vagyok, köszönöm Anne. -válaszolt Lydia és közben próbálta a lehető legnormálisabb arcot vágni. -Igazán nem kell aggódnotok miattam. Élvezzétek csak az utazást. Végül is, egy hajón csak nem eshet bajom, ugye?
Anne halványan elmosolyodott és bólintott. A szeme alatti karikák azt sugallták, hogy hosszabbra sikeredett az estéje, mint amilyenre szerette volna. Jessamy teljesen beépült a legénység közé, a matrózok közéjük valónak tartották; kártyáztak, ittak, nevetgéltek.
Lydiát mardosta a lelkiismerete... beszélnie kell a lányokkal, el kell mondania, hogy milyen őrültségbe is egyezett bele, de egyszerűen képtelen volt.
A fedélzet elcsitult, a legénység szétszéledt, úgy tűnt, senkinek sincsen fontos dolga. Jessamy szokásához híven, már amennyire két nap alatt szokássá válhat bármi, Kirivel nevetgélt az étkezőben. Anne egy ideje eltűnt a szeme elől, talán az esti fáradalmakat heveri ki a kabinjában...
A tengeri szél belekapott a kontyába és kiszabadított belőle néhány tincset. A fából készült korlátba kapaszkodott, de közben elmélyülten nézte, ahogy az őket körülvevő víz halkan morajlik. Folyton csak az édesanyja arcát látta maga előtt... milyen csalódott lenne.
-Hiányoltalak a mai ebédről.
Annyira elgondolkodott, hogy észre sem vette, hogy Leo mikor lépett mellé. Alkarját a korlátnak támasztotta és hagyta, hogy az ébenfekete tincseit csiklandozza a szél.
-Sajnálom, de ma más programom akadt.
Mindketten elmosolyodtak és kellemes csend telepedett közéjük.
-Holnap reggel kiköt a hajó. Hajnalban.
-Én... az a helyzet, hogy... -habozott és összébb húzta magán a köpenyét.
-Meggondoltad magad? -egyenesedett fel Leo. Világoskék szemei kérdően meredtek Lydiára.
-Nem, csak... Anne és Jess, szóval... ők nem jönnek. Úgy döntöttünk, hogy csak én tartok Veled. Ha nem bánod. -a szíve elszorult a kimondott szavak súlya alatt.
Leonak erős kétségei támadtak, hogy ez a döntés közös elhatározás volna.
-Biztos?
-Biztos. -válaszolta határozottan Lydia.
-Lynette... -lépett közelebb a lányhoz. -Én nagyon örülnék, ha Te velem tartanál. Éjfél előtt találkozzunk az irodámban... onnan szökünk meg, együtt. A kapitányom, Ivan biztonságban kiköti majd a hajót és mindenki épségben partot ér reggel.
Lydia bólintott, Leo pedig észrevétlenül végigsimított a karján, aztán eltűnt a kabinok felé vezető lépcsőn.
Bármi is az oka rá, hogy elhagyja az állítólagos nővéreit, mindenképpen gyanús ez az egész. Lehet, hogy Jess és Anne elrabolták ezt a szegény lányt és valamilyen oknál fogva Neitribe viszik?
Leo érezte, hogy túl sokat gondolkodik ezen az egészen, de főleg Lynetten. Legszívesebben porrá égette volna az apja összes levelét, az emlékével együtt és a holnap reggeli menekülő csónakkal inkább az örök szabadság felé hajózna Lynettel, mint arra, amerre mennie kell, amerre a kötelessége szólítja...
Vissza az elejére Go down
Anne Hawke

Anne Hawke


Hozzászólások száma : 35
Join date : 2020. Apr. 09.

Eliot kikötője - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eliot kikötője   Eliot kikötője - Page 2 EmptyKedd Szept. 28, 2021 9:34 am

A lányokkal való beszélgetés után visszavonultam még az előzőnapi fáradalmaimat kipihenni, ám hiába is próbáltam, alig bírtam lehunyni a szemem. Valami aggasztott. Nehéz megfogalmazni, hogy végtére is mi. Olyan furának tűnik nekem Lydia, mint akinek valami nyomja a szívét, mintha nem olyan lenne mint a hajós út előtt. Lehet, hogy ő is egyre jobban érzi, hogy közeledünk a számára kijelölt herceghez? Ki tudja? Fiatal is és még is csak egy hercegnő, biztos neki sem lehet könnyű, az a sok súly, amit a politika miatt cipel. Kicsit elszorult a szívem, ahogy Lydián gondolkodtam, olyan akár egy kalitkába zárt gyönyörű madárka. Magy sóhajok közepette, inkább felültem az ágynak csúfolt valamin és egy gondolattól vezérelve, elindultam megmosakodni. A hideg víz jót tett nekem mind fizikailag és lelkileg is. Az eddigi ruháim helyett mást kaptam magamra, mivel kikellett öblítenem azokat, amik rajtam voltak. Kénytelen voltam a kabinomban lévő egyszerű ruhácskát felvenni. Utoljára ruhát, már nem is nagyon emlékszem mikor vettem fel, talán a nővérem gyerekének a keresztelőjén. A kék ruha úgy jött rám, mintha rám szabták volna, egy kis törött tükörbe néztem meg magam. - Nem is rossz! - mosolyodtam el és tudtam, hogy ez a gönc csak a ma este folyamán marad rajtam, míg a valódi ruháim megnem száradnak. Mikor elkészültem, a hold már kacsintgatott az ég felé, míg a nap nyugovóra indult. Tudtam jól, hogy vacsora idő van, így az étkezőbe siettem, ahol már lassan mindenki összegyűlt.
- Lám, lám Anne! Csak nem kiöltöztél az utolsó hajón töltött estétekre? - kérdezte gúnyosan Kiri.
- Mi? Isten ments! Csak ezt a rongyot találtam magamra! - vigyorodtam el, majd a szemeimmel a lányokat kerestem.
Jesst nem volt nehéz megtalálnom, hiszen Kiri mellett lebzselt, ám a hercegnőt nem találtam. Komor arccal tekintettem Jessre.
- Hol van Lydi.. vagyis Lynette? Nem látom sehol!
- Ne aggódj már! Mindjárt itt lesz! - csapott a vállamra.
- Ajánlom! - sóhajtottam fel.
- Ez az utolsó estétek, kicsit mulassatok már, bár ne annyira mint tegnap! - nézett rám Kiri.
- Menj a pokolba! - nevetve válaszoltam neki és hagytam magam, hogy megint belerángassanak egy kis ivászatba.
Vissza az elejére Go down
Jess

Jess


Hozzászólások száma : 61
Join date : 2018. Mar. 10.

Eliot kikötője - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eliot kikötője   Eliot kikötője - Page 2 EmptyKedd Szept. 28, 2021 1:25 pm

Miután Jess egész nap lent a konyhán segédkezett Kirinek, szüksége volt egy kis friss levegőre. Amint felért a lépcsőn, nyújtózott egyet, mélyet szippantott a friss tengeri levegőbe. A holdtölte olyan fényt adott, hogy az egész fedélzet tisztán kivehető volt lámpások nélkül is. A hajó orrban két sziluett rajzolódott ki. Talán Anne meg az a srác akit tévesen Adrielnek hívott, gondolta Jess, gúnyos mosolyra húzódott a szája. Az egész napos beszélgetés után nem volt kedve további csevelyekhez, úgyhogy a hajó farába ment, felült a korlátra, talpát a léceknek vetette, nehogy leessen. Már kiskora óta ez volt a szokása esténként. Csak ülni, nézni, ahogy a víz habzik a hajó mögött, érezni a hátszelet, ahogy a vitorlákba és az ember hajába kap a sós levegő. A tenger egyenletes moraja, halk beszélgetések odalentről. Olyan békés ilyenkor minden. Ez Jess kedvenc pillanata a napból.
Órákig ülhetett ott, és amikor álmosodni kezdett, elment lefeküdni. Hamar álombamerült, szinte azonnal. Álmában a saját hajóján volt, ott volt az apja is, Anne-el sakkozott, Lydia pedig a szüleivel reggelizett egy kis asztalnál, gyönyörű terítékkel. Kiri, az elsőtisztje jelentette neki, hogy megtámadták a hajót, és a hercegnőért jönnek. A víz csendes volt, sehol közel és távol egy hajó sem. Jess legyintett Kirinek, aki egyre csak győzködni próbálta az igazáról. Jess nem hitt neki, csak bámulta a vizet tovább. A férfi egyszercsak megrángatta, és az asztal felé fordította, ahol eddig a királyi család nevetgélt, de már senki nem ült ott. Jess apja felborította a sakktáblát és a lányával kezdett kiabálni, felelőtlennek és gyerekesnek nevezte. Anne csalódottan ingatta csak a fejét, Kiri pedig mindeddig abba se hagyta a beszédet, hogy meg kell menteni a hercegnőt.
Jess arra ébredt, hogy leesik az ágyáról. Arccal csapódott keményen a padlóba. A hirtelen földetéréstől és a gyötrő rémálomtól beletelt jónéhány percbe, mire össze tudta szedni magát. A nap már felkelt néhány órája de még nem köthettek ki a hajó mozgásából tippelve.
Felvonszolta magát a fedélzetre, ahol mindenki pakolászott. A part már közel volt. Egy órán belül már kikötnek.
Kiri széles mosollyal üdvözölte.
- Álomszuszék - mondta neki.
- Tudod, Kiri, a fiataloknak több alvás kell - viccelődött. Erre Kiri meglökte a dobozzal, ami a kezében volt, és ahogy elsétált, hahotázva rázta a fejét.
- Hé, látta valaki a tesóim? - kiálott körbe Jess. Akik felnéztek a munkájukból vagy a vállukat vonták vagy a fejüket rázták, a többiek rá se bagóztak. Biztos még alszanak, gondolta Jess, és a lépcső felé fordult, hogy lemenjen a kabinokhoz, amikor meglátta, hogy Anne rohan felé a lépcsőn, és ijedt szemekkel felnéz rá.
Jess sokkolva nézett rá vissza. A szive kihagyott párat, levegőt is elfelejtett venni. Anne sokkolt tekintete elmondott neki mindent.
- Megnézted mindenhol? - kérdezte Jess. Egyértelmű volt, Lydiáról van szó. - MINDENHOL?
- Persze, hogy mindenhol.. Már órák óta rohangálok és őt keresem. - idegesen nehezkedett egyik lábáról a másikra és kapkodta a tekintét, hátha mégis meglátja valahol.
- Anne, nyugodj le, mert ettől az izgés-mozgásodtól én is besokallok! - megfogta a vállát. - Váljunk szét, nézzünk szét alaposan, kérdezzünk meg mindenkit. Fél óra múlva találkozunk itt és megnézzük a mentőcsónakokat, felszereléseket.
Anne komoly arccal bólintott, szétváltak, Jess-é volt a fedélzet és a kabinok. Mindenkit megkérdezett odafent, de senki nem látta. A kapitányt is megkérdezte.
- Ki is az a Lydia? - tanakodott.
- A HUGOM. - felelte idegesen. - Nincs meg a kishugom. Barna haj, alacsony, sötét ruha, köpeny.. Nem láttad? - Idióta..
- Nem is emlékszem rá, nem hogy még láttam volna most reggel. Amúgy te nem láttad Leot?
- Kit érdekel az a barom, felőlem a tenger fenekén is lehet! - fakadt ki, kiviharzott az irodából, becsapta az ajtót és lement a lány kabinjához. - Üres.. - mormogta, mérgében belerúgott az ágy lábába. Leült a szélére és próbálta kitalálni, mi történhetett. Körülnézett a szobán: dulakodásnak nyomai sincsenek, az ágya is rendezett, szépen visszahajtotta a takaró szélét a párnánál.. várjunk csak.
Volt egy papír a takarón. Hogy nem vette eddig észre! Egy levél..
Jess elkezdte olvasni, minden sor után egyre jobban forrongott a dühtől.
Felment a fedélzetre, odament Anne-hez, aki már várt rá, majd a markában összegyűrődött levelet a kezébe nyomta.
- Az az elkényesztetett kislány már "nem tart igényt további szolgálatainkra" - idézte. - MIT gondol magáról? - Közben Anne figyelmesen olvasta a levelet. - Elszökött! Hogy lehet ennyire felelőtlen.. - erről az érzésről eszébe jutott az álma. Mintha megálmodta volna a jövőt. Mintha a tudatalattia figyelmeztetni akarta volna, de ő nem halgatott rá, ahogyan az álomban nem hallgatott Kirire.. megrázta a fejét, hogy elhesegesse ezt a borzalmas bűntudatot.
- Utána kell mennünk. Jess, meg kell találnunk. - szólt Anne aggodalmasan.
- Ó, még szép hogy utána megyünk. - kivette a kezéből a levelet és a zsebébe nyomta. - Hogy ezt megetethessem vele. Gyere, mindjárt kikötünk.
Kiri a semmiből termett ott mellettük, az ő arca is gondterhelt volt.
- Csak nem Lydia miatt vagy így ki? - lepődött meg Jess.
- Leo is eltűnt.
- Majd meglesz, lehet egy szekrényben bújkál a felelősség alól. - forgatta a szemét Jess.
- És mi van, ha..? - nézett Anne hol Jessre hol Kirire.
- Az lehetetlen.. - mondta Kiri elgondolkodva.
- Mi? MI? - kapkodta a tekintetét Jess.
- Leo és Lynette ugyanakkor tűnne el? Nem lehet véletlen.. láttam őket beszélgetni tegnap este a hajóorrban.
Tehát azok ők voltak, és nem Anne meg az Adam gyerek.. Jess a fejét fogta. Ott voltak előttem, megelőzhettem volna, elronthattam volna a tervüket, ha odamentem volna.. miért? Miért miért miért nem mentem oda..?
- Jess - fogta meg a vállát Anne - szedd össze megad! Ki kell derítenünk hogy hova mentek.
Vissza az elejére Go down
Lydia

Lydia


Hozzászólások száma : 11
Join date : 2021. Aug. 28.

Eliot kikötője - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eliot kikötője   Eliot kikötője - Page 2 EmptyKedd Szept. 28, 2021 6:18 pm

Kedves Anne és Jessamy,
Köszönök mindent, amit értem tettetek, de innen egyedül kell folytatnom,
nincs már szükségem a szolgálataitokra.
Kérlek, ne haragudjatok.
Lydia


Elmorzsolt egy könnycseppet a levél írása közben, de tudta, hogy most nem futamodhat meg. Elhessegette a felelősség, a kétség és a lelkiismerete hangjait, úgy érezte, hogy életében először Ő dönt a saját sorsáról. És nem olyan banális kérdésekben, hogy borsót vagy répát kér-e a rizs mellé vacsorára.
Még korábban elcsent egy fekete hátizsákot az egyik matróz asztala mellől, a benne lévő dolgokat a lépcsőn hagyta. Átpakolta Jessamy táskájából a ruháit, a fésűjét és néhány személyes tárgyat. Levette a fekete ruháit, végre és átöltözött egy fehér-piros ruhába. Talán nem a szoknya a legmegfelelőbb viselet a szökéshez, de úgy érezte, hogy egy percet sem bír ki tovább ebben a förtelmes nadrágban. A levetett ruháit is a táskába gyűrte, aztán kiengedte a kusza kontyban lévő haját. Azt akarta, hogyha valaki rápillant a hajón, még véletlenül se ismerje fel.
A táskát a hátára kapta és lesietett a személyzeti lépcsőn. Kis kerek ablakokon szűrődött be a fény az étkezőből, ahonnan hangos nevetések és pohárcsörömpölések zaja hallatszott. Lydia egy pillanatra megtorpant és belesett az egyiken. Jessamy és Anne egymás mellett ültek, körülöttük a matrózok és mindenki hatalmas vigyorral az arcán nevetett. Elraktározta ezt a látványt a szíve egy olyan mélységére, ahová a szülei arcát is, amikor utoljára látta őket.
Leo ajtaja nyitva volt, épp néhány papírt hajtott félbe és gyömöszölt a már látszólag teljesen megpakolt táskájába.
-Őszintén, nem gondoltam volna, hogy eljössz. -a hangjában megkönnyebbülés és izgatottság keveréke hallatszott.
-Pedig itt vagyok. -húzta ki magát Lydia. Igaz, a férfinek fogalma sincs róla, hogy ez életének legmeghatározóbb döntése.
-Igen, itt vagy. És milyen... máshogy festesz.
Lydia csak egy mosollyal nyugtázta a bókot, pedig a szíve közben vadul kalapált, mint ami éppen készül kirepülni a testéből. Elmerültek egymás tekintetében és amikor Lydia a férfi szemébe nézett, úgy érezte, hogy ez a pillanat örökké is tarthatna. Leo közelebb lépett, a kezével végigsimított a nő arcán és lassan megcsókolta.

Halkan és észrevétlenül fellopóztak a fedélzetre, a mentőcsónakokhoz.
-Azt hiszem hallottam valamit. -pillantott oldalra Lydia.
-Csak képzelődsz. -suttogta Leo és megfogta a kezét. Az érintése egyszerre volt megnyugtató és izgalommal teli. A csónak leereszkedett a vízbe, Leo pedig rutinos mozdulatokkal csúszott le a kötélen és ugrott a himbálódzó csónakba. Lydia ezen a ponton már megbánta, hogy szoknyát vett fel. És, hogy fogalma sincs, hogy kell kötelet mászni. A szoknya alját a lábához szorította és heves bénázások közepette, igazából inkább csak belezuhant a csónakba, mint beleugrott volna.
-Minden oké, jól vagy? -Leonak nagyon nagy erőfeszítések árán sikerült csak visszatartani a nevetést. Miután a lány némán bólintott, végigsimított a haján és egy apró csókot lehelt a homlokára.
-Na, tűnjünk innen. -nevetett fel Leo és a part felé kezdett evezni. Nem lehettek túl messze, mert szabad szemmel is látható volt a tengerparton árválkodó fákyla fénye.
Lydia szíve kicsit elszorult, amikor visszapillantott a hajóra. A kétségbeesés folyton mardosta a lelke egy darabját, de igazán csak most kezdte érezni a tette súlyát; egyedül, egy férfival, akit alig ismer és a nulla élettapasztalatával. Hiányzott a családja, de neheztelt is rájuk... elküldték otthonról, csak a politika miatt. A rohadt politika miatt. Na, tessék, már káromkodik is... túl sokat lógott Jessamyval. Jessamy... és Anne... reméli, hogy egyszer megbocsájtanak neki.
Eliot kikötője - Page 2 Leandr10
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Eliot kikötője - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eliot kikötője   Eliot kikötője - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Eliot kikötője
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Mercurius kikötője

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bannoltak Szerepjátéka :: Játéktér :: Helyszínek :: Belváros-
Ugrás: